Po - Pia: 8.00 - 15.30 Eshop +421 2 49 999 941
Kategórie

Ošetrenia INSTITUT ESTHEDERM v 7. krokoch

Špecificky ošetrujú každý jednotlivý stav pleti, prevychováva pokožku a pomáha jej využívať vlastné zdroje. V lekárni BENU v Zelenom dome Vás čaká príjemný zážitok z ošetrenia. Táto starostlivosť naučí Vašu pokožku obnovovať jej prirodzené procesy. Výsledkom je dlhodobo zdravá pleť.

1.

Príprava pleti

Prípravu pleti zahajujeme počiatočným kontaktom s klientom. Tento exkluzívny uvítací rituál vytvoril INSTITUT ESTHEDERM tak, aby sme sa uistili, že budete v príjemnej nálade a môžete plne relaxovať a užívať si celé ošetrenie. Príprava pleti je unikátne a veľmi jemné čistenie do hĺbky. Takéto hĺbkové čistenie je dôležité na to, aby každé kozmetické ošetrenie malo maximálny účinok.

2.

Energia a detoxikácia

Celulárna voda je identická s vodou obsiahnutou v našej koži. Je ideálna na to, aby Vašej pleti vrátila energiu a vlhkosť, pričom začne Vaša pleť znova optimálne fungovať. Spoločne s Celulárnou vodou používame techniky inšpirované vietnamskými technikami „reflexológie“, ktoré stimulujú a napomáhajú uvoľneniu. “Telo sa samo uzdravuje ”.

3.

Obnova bunkovej aktivity

K obnove bunkovej aktivity dochádza vďaka séram vybraným podľa potrieb Vašej pleti.

4.

Modelácia

Masáž dodáva pokožke silu a prináša jej blahodárne relaxačné účinky. Prekrvuje pleť, vďaka čomu dochádza k aktivácii buniek a uvoľňuje potné i mazové žľazy. Masážny olej dodáva pokožke všetky výživné a relaxačné substancie, ktoré potrebuje pre vitalitu a pružnosť. Má revitalizujúce a anti-age účinky.

5.

Remodelovanie pleti

K znovuzrodeniu pleti dochádza vďaka ošetrujúcim krémom, ktoré Vám pomôžeme vybrať si podľa základných potrieb Vašej pleti.

6.

Hĺbkové ošetrenie

Ponúkame Vám niekoľko typov masiek, ktoré sú prispôsobené rozdielnym typom ošetrení. Masky posilňujú penetráciu, prečisťujú pokožku a napomáhajú efektivite aplikovaného séra a krému.

7.

Adaptácia na vonkajšie prostredie

K adaptácii na vonkajšie prostredie dochádza vďaka ochrannému ošetreniu, ktoré napomáha chrániť pred vonkajšími agresiami.

 

Prepáčte, aktuálne máme skladom dostupných max. :productStock ks. Ak si chcete objednať viac kusov, kontaktujte nás na podpora@benulekaren.sk