Po - Pia: 8.00 - 15.30 Eshop +421 2 49 999 941
Kategórie

Bioderma - kozmetika pre každú pleť

BIODERMA ponúka kompletný sortiment kozmetiky pre starostlivosť o vašu pokožku a vlasy

Dermokozmetika BIODERMA sa stará o rôzne typy a problémy vašej pokožky. V ponuke nájdete kompletný sortiment pre deti aj dospelých. Bioderma neposkytuje len jednorázovú úľavu, ale rieši aj príčinu jednotlivých problémov. Doprajte si perfektnú starostlivosť o pleť a vlasy priamo na mieru vašim potrebám. 

Produktové rady

ABC Derm Atoderm Hydrabio Nodé

Photoderm Sébium Sensibio White Objective

 

Všetky produkty značky

 

ABCDerm

Citlivá a jemná pokožka vašich detí vyžaduje šetrnú starostlivosť. BIODERMA v produktovej rade ABCDerm myslela na vytvorenie extra jemných a bezpečných produktov pre detskú hygienu. Zloženie týchto produktov je v súlade s Dermatologickým bezpečnostným záväzkom ABCDerm, špeciálne vytvoreným pre detskú pokožku. 

ATODERM

Produktová rada Atoderm sa hodí na suchú až atopickú pokožku. Citlivá vysušená pokožka, nepríjemné škrabanie, strata pružnosti a mäkkosti pokožky - to všetko sú klasické príznaky pri problémoch so suchou pokožkou. Vyživujte, hydratujte pravidelne svoju pokožku s produktami z radu Atoderm a obnovte tak jej pružnosť.

CICABIO

Hlavnou úlohou pokožky je chrániť ju a vytvárať funkčnú bariéru pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Poškodená pokožka je podráždená, citlivejšia a menej odolná voči vonkajším vplyvom. Aby sme dosiahli vysokoúčinné, rýchle hojenie a opäť zdravú kožu, je potrebné sledovať rôzne kroky jej regenerácie. Cicabio zaručuje výbornú epidermálnu opravu pokožky.

HYDRABIO

Pokožka potrebuje pre svoju prirodzenú rovnováhu najmä vodu. Faktormi sú znečistené prostredie a stres vašej pokožky, ktoré negatívne ovplyvňujú pokožku a dochádza k jej precitlivenosti a dehydratácii. Dodajte svojej pleti hydratačné zložky s patentovanými produktami Hydrabio a vráťte jej predošlú žiarivosť.

NODÉ

Už v roku 1977 Bioderma vyvinula šampón Nodé na citlivú vlasovú pokožku. Produkty na vlasy z radu Nodé majú zjemňujúci účinok - sú vhodné na podráždenú a suchú pokožku hlavy. Oceníte ich aj pri liečbe lupín. Starajte sa o svoje vlasy s dermatologicky testovanými produktami a dodajte im výživu, ktorú potrebujú.

PHOTODERM

Produktová rada Photoderm sa zameriava na zdravie vašej pokožky - ponúka prípravky, ktoré sa starajú o pokožku pri opaľovaní a po ňom. Poskytuje vám ochranu pred slnkom v závislosti od typu pleti, sezóny a geografických podmienok. Dermatológovia najčastejšie odporúčajú Photoderm.

SÉBIUM

Prípravky z produktovej rady Sébium účinne pôsobia na mastnú až aknóznu pleť. Problémy s akné a mastnou pleťou trápi predovšetkým dospievajúcich a tieto nedokonalosti niekedy pretrvávajú aj do dospelosti. Regulujte množstvo kožného mazu a znížte vznik akné a čiernych bodiek.

SENSIBIO

Citlivú pleť poznáte ľahko, býva často dehydrovaná a dochádza u nej k nepríjemným pocitom napnutia, škriabaniu, páleniu a veľakrát taktiež k červeňaniu. Pokiaľ ste majiteľkou citlivej pokožky, používajte jemnú kozmetiku. Sensibio je naozajstný špecialista, ktorý ponúka kompletnú starostlivosť o pleť a pokožku celého tela.

WHITE OBJECTIVE

Nevzdávajte boj s pigmentovými škvrnami. Produkty z radu White Active vám aktívne napomáhajú zbaviť pleť hnedých škvŕn vzniknutých od slnka či starnutím. Doprajte svojej citlivej pokožke komplexný depigmentový program a produktovú starostlivosť White Active.

Spoločnost Bioderma vznikla v 70 rokoch, kedy lekárnik Jean-Noël Thorel prišiel s revolučným prístupom k dermokozmetike. Vďaka spolupráci s dermatológmi a lekármi vyvinul svoje prvé patenty, ktoré položili základ dnes už svetoznámej značky.

Od tej doby uplynulo veľa vody a Bioderma dnes už predstavuje svetového lídra v oblasti dermokozmetiky, ktorý sa intenzívne venuje laboratórnemu výskumu a hľadaniu nových spôsobov, ako sa starať o ľudskú pleť. Bioderma sa v súčasnosti angažuje nielen vo vedeckom výskume, ale má na svojom konte aj veľký počet sociálnych projektov - predovšetkým vo Vietname a Kambodži. Snaha o posúvanie ľudských poznatkov v oblasti dermokozmetiky značku Bioderma viedli až k založeniu nadácie s rovnakým názvom. Ich poslaním je podpora rozvoja dermatológie po celom svete.


Prístup a zodpovednosť, ktoré značka Bioderma dnes má, predstavujú dermatologickú istotu, o ktorú sa opiera tisícka spokojných užívateľov po celom svete. Pridáte sa k nim aj vy?
Lekárne BENU ponúkajú pestrý sortiment prípravkov Bioderma zložených z viac ako 100 spoľahlivých produktov.

Prepáčte, aktuálne máme skladom dostupných max. :productStock ks. Ak si chcete objednať viac kusov, kontaktujte nás na podpora@benulekaren.sk