UPOZORNENIE: Prosím, ospravedlňte dočasne dlhšie dodacie lehoty vašich objednávok z dôvodu prudkého nárazového navýšenia počtu objednávok v súvislosti s končiacou akciou Rok dopravy zadarmo. Vaše objednávky spracujeme a vyexpedujeme najrýchlejšie ako to bude možné. Zvyčajná dodacia lehota sa môže navýšiť aj na 72 hodín pracovných dní. Za tento dočasný nekomfort sa vám ospravedlňujeme. Danú situáciu intenzívne riešime a v krátkej dobe budeme opäť doručovať objednávky v deklarovanom termíne. 

Po - Pia od 08:00 do 16:30 Eshop +421 2 49 999 941
Hlavné kategórie

Prečo nakupovať u nás?

Nákup u nás je jednoduchý a pohodlný. Môžete využiť rozmanité spôsoby doručenia a platby, tak ako to Vám najviac vyhovuje.

POZOR AKCIA! Zaregistrujte sa a nasledujúcich 365 dní vám všetky vaše objednávky doručíme úplne ZADARMO (platí pre územie Slovensko)

Navyše, osobný odber do lekární je u nás zadarmo. Objednávka Vás tam počká a ak máte akékoľvek otázky, priamo na mieste sa môžete poradiť s našim odborným personálom.

Ponúkame len originálne produkty renomovaných značiek a tiež vlastné produkty privátnej značky BENU. Sortiment neustále rozširujeme, aby ste u nás vždy našli, čo potrebujete. Ak Vám však v našom sortimente  predsa len niečo chýba, napíšte nám!

Nákupom v našej online lekárni môžete zbierať a tiež míňať body na svojej vernostnej karte, ktorú rovnako môžete používať v našich 65 lekárňach. Použitie bodov pri nákupe cez eshop je jednoduché - pri ukončovaní objednávky vyplníte políčko, koľko bodov chcete použiť a my vám zodpovedajúcu sumu automaticky odrátame z objednávky.

Ak hľadáte radu ohľadom užívania liekov, alebo potrebujete usmerniť, ktorý výrobok je pre Vás vhodný, naši magistri Vám ochotne poradia v ktorejkoľvek lekárni, na eshope alebo telefonicky.

Ak Vás zaujíma, aké výhodné akcie práve ponúkame, neváhajte sa prihlásiť do newslettra, kde vždy upriamujeme pozornosť na najvýhodnejšie akcie, ktoré u nás bežia.

BENU
Urobte niečo pre seba