UPOZORNENIE: Prosím, ospravedlňte dočasne dlhšie dodacie lehoty vašich objednávok z dôvodu prudkého nárazového navýšenia počtu objednávok v súvislosti s končiacou akciou Rok dopravy zadarmo. Vaše objednávky spracujeme a vyexpedujeme najrýchlejšie ako to bude možné. Zvyčajná dodacia lehota sa môže navýšiť aj na 72 hodín pracovných dní. Za tento dočasný nekomfort sa vám ospravedlňujeme. Danú situáciu intenzívne riešime a v krátkej dobe budeme opäť doručovať objednávky v deklarovanom termíne. 

Po - Pia od 08:00 do 16:30 Eshop +421 2 49 999 941
Hlavné kategórie

Starnutie pokožky nie je nevyhnutné

Naša koža je orgán zložený z miliónov buniek. Je vytvorená tak, aby žila viac ako 100 rokov. Preto musí byť ošetrovaná dlhodobo. Produkty INSTITUT ESTHEDERM Vám pomôžu udržať si pokožku vo vrcholnej forme počas každého životného cyklu. Vychovávajú Vašu pleť tak, aby jej pomohli znovu získať kontrolu, ako aj nájsť si vlastnú kapacitu a zdroje. 

Aby Vaša pokožka bola zdravá, potrebuje k správnemu fungovaniu 3 základné elementy:

Voda

Správny druh vody

Celulárna voda, vytvorená INSTITUT ESTHEDERM výskumom, má unikátne zloženie identické s vodou v ľudskom tele. Poskytuje bunkám optimálne prostredie pre ich zdravý rozvoj.

Svetlo

Dostatok svetla

INSTITUT ESTHEDERM využíva svetlo pozitívne. Patent UV in Cellium technology umožňuje všetkým druhom pokožky využívať pozitívne efekty slnečného žiarenia, pričom ich chráni proti škodlivým efektom slnečného žiarenia.

Cykly

Rešpektovanie prirodzených cyklov

INSTITUT ESTHEDERM produkty boli vytvorené pre ošetrenie Vašej pokožky dynamicky, na základe sezónnych rytmov, denných a nočných cyklov, ako aj jej časových zmien.