RAW Aguaje  a  ORGANIC ACAI

RAW AGUAJE A ORGANIC ACAI

Ľubica Sobčáková

Ľubica Sobčáková

Jar  je v plnom prúde a my si konečne po dlhej izolácii túžime užívať jej každučký okamih všetkými zmyslami. Je ideálny čas pre doplnenie energetického deficitu, odbúranie stresu a duševnej relaxácii, skrátka nahodení sa do módu pohody. A  práve v tomto čase si najčastejšie prajeme žiariť vitalitou, sršať energiou a byť jednoducho krásni na tele i na duchu? Vedzte, že so zázračnými superpotravinami si môžete nasledujúce dni dokonale vychutnať!

  • Životný štýl

2 minúty čítania


RAW Agua - stvorený nielen pre ženskú krásu RAW Aguaje - stvorený nielen pre ženskú krásu

Raw Aguaje sa pre nás rodí uprostred čistých pralesov v povodí juhoamerických riek Amazonky a Orinoka na jednej z najkrajších paliem na Zemi s botanickým názvom Mauricia flexuosa. Strom, ktorý symbolizuje esenciu ženskosti a krásy. V jazyku domorodých obyvateľov - Indiánov sa nazýva aguaje, čo v preklade znamená posvätný strom života. Plody aguaje sú mimoriadne obľúbené u ženskej populácie a vedia prečo. Juhoamerické Indiánky užívajú tieto plody už tisíce rokov, pretože vedia, že pravidelnou konzumáciou sa ženské telo vytvaruje do podoby úplnej dokonalosti: tuk sa totiž presúva na tie správne miesta - do oblasti pŕs a zadnej časti tela. 

Obsahuje 5x viac vitamínu A ako mrkva a skrýva v sebe bohatstvo v podobe kvalitných bielkovín, vlákniny, vápnika, fosforu, železa aj vitamínov C, E, B1, B2, B3.  Podporuje správny vývoj buniek, slizníc, kostí a krvotvorby. Aguaje obsahuje aj  veľké množstvo hormónov fytoestrogénov  veľmi podobných  ženským hormónom - estrogénom.  Pomáhajú vyrovnávať prirodzenú hormonálnu hladinu, priaznivo pôsobia  pri menopauze, podporujú zväčšenie pŕs a správne formovanie bokov a zvyšujú libido u žien.   

ORGANIC ACAI - dobite si baterky a omladnete o pár rokov ORGANIC ACAI - dobite si baterky a omladnete o pár rokov

Predstavte si hlbokú brazílsku džungľu, miesto nedotknuté znečistením, kde sa rastliny aj živočíchy vyskytujú vo svojej čistej, prirodzenej podobe presne tak, ako ich stvorila matka príroda.  A práve hlboká brazílska džungľa je domovom štíhle palmy Euterpe oleracea.  Jej plody - Acai (čítaj: asají) sú lahodné bobule tmavofialovej farby, nápadne podobné svojím tvarom aj farbou čučoriedkam. Svojou chuťou a vôňou pripomína čokoládu a lesné plody - je to naozajstný dar prírody.

Ovocie acai je považované za jednu z najzdravších potravín na našej planéte. Obsahujú významné množstvo pre telo nevyhnutných biologických látok - vitamíny B1, B2, B3, A, C a E, minerály, nenasýtené mastné kyseliny omega 3, 6 a omega 9, aminokyseliny, flavonoidy, bielkoviny, vlákninu a predovšetkým antioxidanty. Zjednodušene povedané, Acai je bomba plná antioxidantov. Podľa stupnice ORAC majú najvyššiu hladinu zo všetkých druhov ovocia.

Acai významne dopĺňa energiu, jej užívanie je vhodné pri únave a rekonvalescencii, na doplnenie síl pri zvýšenom psychickom a fyzickom energetickom výdaji. Priaznivo pôsobí všade tam, kde je potrebné rozprúdenie energie - pri nedostatočnosti srdca, ICHS, únavovom syndróme, syndróme vyhorenia, ženskej sterilite, pri alergiách.

Pri jej pravidelnom užívaní sa môžeme cítiť mladistvo a sme schopní si lepšie užívať život. Nie nadarmo ho domorodé kmene používali ako energetickú bombu pri love, ale aj ako podporný zdroj sexuálnej energie. Ak ste aktívny, činorodý alebo športový typ, verte, že vám  Acai dodá svieži vietor do plachiet, a pocítite dostatok energie pre čokoľvek čo  si zaumienite.

Užívajte 1 čajovú lyžičku rozmiešanú v pohári čistej vody, 1 až 3x denne. Po troch týždňoch užívania sa odporúča týždenná prestávka.

Súvisiace produkty

Súvisiace produkty


Súvisiace články

Súvisiace články

Všetky články


Hodnotenie

Hodnotenie

Buďte prvý, kto pridá hodnotenie k tomuto článku.