J.V. KVAPKY Angi 50 ml
- Cena platná pre e-shop
Výživový doplnok bylinný (bylinný komplex) - obsahuje extrakty uvedených rastlín: Thymus serpyllum (Dúška materina), Sambucus nigra (Baza čierna), Malva silvestris (Slez lesný), Cichorium intybus (Čakanka obyčajná).
NETTO: 50 mlPrípravok sa odporúča užívať v dávke 12 kvapiek 2x denne. Kvapky sa nakvapkajú na lyžičku vody a užívajú sa 20 minút pred jedlom.
Výživový doplnok obsahuje extrakty z dušky materinej (Thymus serpyllum), bazy čiernej (Sambucus nigra), slezu lesného (Malva silvestris) a čakanky obyčajnej (Cichorium intybus) vo vodno-alkoholovom extrakte ako rastlinný komplex určený na podporu pohodlia hrdla pri podráždení, šteklení a bolestiach hrdla, najmä v súvislosti s prechladnutím a angínou.
Prípravok nie je určený pre deti do 10 rokov. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uskladňovať mimo dosahu malých detí.
| Výrobca : | Valovic, s.r.o. |
|---|---|
| Výrobca - webová stránka: | bylinnekvapky.sk |
| Adresa výrobcu: | VALOVIČ s. r. o., Remeselnícka 11, 831 06 Bratislava, SK |
| Kód EAN: | 8588002839108 |
| Značka: | J.V. KVAPKY |
(Hodnotili 4 zákazníci)
Ok
Ok
Kvapky mi pomáhajú, hlavne keď sa použijú hneď na začiatku pri začínajúcej bolesti hrdla.
Skladom v e‑shope
10,69 €
Skladom v e‑shope
7,89 €
Skladom v e‑shope
3,59 €
Skladom v e‑shope
2,19 €
Skladom v e‑shope
5,59 €
5,03 €
Skladom v e‑shope
7,99 €
Po-Pia: 09:00-17:00