Po - Pia: 8.00 - 15.30 Eshop +421 2 49 999 941
Kategórie

EUCERIN

EUCERIN
EUCERIN

Produkty pre vašu pokožku. Inovatívny starostlivosti o pleť bez kompromisov. Patrí medzi svetovú špičku v oblasti dermokozmetiky. Zdravá a krásna pokožka mužov a žien po celom svete.

 

Značka Eucerin - inovatívny starostlivosti o pleť bez kompromisov. Patrí medzi svetovú špičku v oblasti dermokozmetiky. Zdravá a krásna pokožka - to sú ciele značky, ktorá sa stará o pleť mužov a žien po celom svete. Bez kompromisov v oblasti výskumu, vývoja i testovania. Odborníci značky Eucerin sa stále vzdelávajú a prinášajú vám inovatívne produkty v oblasti starostlivosti o vašu pokožku.

Starostlivosť o pleť

Intenzívne horúčavy, kruté mrazy, slnečné žiarenie - faktory spôsobujúce vysúšaniu pleti. So suchou pleťou si hravo poradíte vďaka produktovej rade AQUAporin ACTIVE. Hydratujte svoju pleť pravidelne a doprajte ju tú najlepšiu starostlivosť. Trápia vás pigmentové škvrny a nezrovnalosti? Používajte nočné a denné depigmentačný krém z radu Even Brighter. Starostlivosť vhodne doplňte o Eucerin sérum na pigmentové škvrny Even Brighter - použite ráno a večer. Pleť je viditeľne jasnejšie a viac zjednotená už po 4 týždňoch.

Povedzte nie starnutiu pleti

Boj so starnutím pleti, prvé vrásky aj tie už dávno vryté. Poznáte to? V boji vám účinne pomôže Hyaluron-Filler denný krém, ktorý je špeciálne vyvinutý pre suchú pleť. Pokožku treba vyživovať. Obzvlášť v sparných letných dňoch, kedy na ňu pôsobí sila slnečných lúčov. Navyše UV žiareniu urýchľuje starnutie pleti. Chráňte svoju pokožku s krémom Eucerin Hyaluron-Filler denný krém vhodným pre zmiešanú pleť.

Prepáčte, aktuálne máme skladom dostupných max. :productStock ks. Ak si chcete objednať viac kusov, kontaktujte nás na podpora@benulekaren.sk