MANUKAspray ústny sprej s propolisom 20 ml
Jediný sprej na báze Manuka Medu medicínskej úrovne MGO 560+ s Propolisom. Antibakteriálny Manukaspray má vynikajúcu chuť! Je určený na bolesť v hrdle spôsobenú baktériami, na potláčanie pachu v ústach, elimináciu aftov a oparov a na zrýchlené hojenie chirurgických rán po stomatologických a ORL zákrokoch.
Hlavná účinná látka Methylglyoxal - v hodnote MGO 560+ výrazne urýchľuje hojenie, bez potreby kortikosteroidov, antibiotík a iných liekov na recept.
Vysoký obsah cukru, nízke pH a nízky obsah vody v Manuka Mede vytvárajú nepriaznivé prostredie pre rast baktérií. Od iných druhov medu sa Manuka Med líši vďaka výnimočnej neperoxidovej antimikrobiálnej aktivite, ideálnej na hojenie rán.
Manukaspray prispieva k udržaniu vlhkosti a elasticity sliznice, znižuje nepríjemné pocity škrabania v krku, a tým uľahčuje prehĺtanie. Osviežuje dych a eliminuje zápach z úst. Zmierňuje príznaky prechladnutia a uľavuje od bolesti v krku. Ak sa použije v skorej fáze infekcie, môže pomôcť skrátiť dobu trvania prechladnutia.
MANUKAspray ako jediný kombinuje výhody Manuka Medu MGO 560+ s Propolisom bohatým na antioxidanty. Pomáha podporovať imunitný systém a zdravie ústnej dutiny. Med zanecháva príjemnú chuť a vôňu v hrdle a osviežuje váš dych.
- Proti vírom a baktériám v hrdle
- Pri prechladnutí a bolesti hrdla
- Eliminácia aftov a herpesov
- Orálna kandidóza
- Čapy na mandliach
- Na rany po extrakcii zubov
- Po DENT a ORL zákrokoch
- Potláčanie zápachu z úst
Dávkovanie a spôsob užívania
Aplikujte 2-3 krát denne alebo podľa potreby.
Nevhodné pre ľudí so známou citlivosťou na med.
Zloženie
Water, Aqueous Propilis, Glycerin, Manuka honey (25% w/w).
Upozornenie
Nevhodné pre deti do 5 rokov a pri alergii na včelie produkty. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Výrobok uchovávajte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte v suchu pri teplote do 25°C.
Doplňujúce informácie
Výrobca : | DELTA MEDICAL s. r. o. (46334971) |
---|---|
Kód EAN: | 5060188820994 |
Značka: | MANUKA |
Kategórie
Recenzie MANUKAspray ústny sprej s propolisom 20 ml
Podobné produkty
DENTÁLNY BALÍČEK set
Skladom v e‑shope
16,39 €
VOLTAREN Rapid 25 mg pre rýchlu uľavu od bolesti 20 kapsúl
Skladom v e‑shope
7,89 €
7,38 €
VOLTAREN Rapid 25 mg pre rýchlu uľavu od bolesti 20 kapsúl - balenie 2 ks
Skladom v e‑shope
14,76 €
13,58 €
Opýtajte sa lekárnika
Po-Pia: 09:00-17:00