LADIVAL Allerg SPF50+ sprej 150 ml

  • Zľava 30 %
LADIVAL Allerg SPF50+ sprej 150 ml
11,61 € 16,59 €
Cena za l v balení 77,40 €
  • Cena platná pre e-shop

LADIVAL Allerg SPF50+ sprej 150 ml

Štvornásobná ochrana buniek pred UVB a UVA žiarením, IR-A žiarením, ako aj viditeľným svetlom, vrátane modrého svetla. Ideálne riešenie na alergickú či mastnú pleť so sklonom k akné.

OBSAHUJE:

Extrakt zo semien Vitis vinifera prispieva k stabilizácii kolagénu a tým bojuje proti príznakom starnutia. Vitamín E pôsobí protizápalovo a redukuje poškodenie pokožky UV žiarením. Vitamín C rozpustný v oleji má vynikajúcu dermálnu absorpciu, je stabilný vo formuláciách starostlivosti o pokožku. Karnozín  vypína vrásky a zjemňuje a vyhladzuje pleť, zvyšuje odolnosť pleti voči poškodeniu vystavením ultrafialovému žiareniu. Koenzým Q10  pomáha znižovať poškodenie spôsobené slnkom, podporuje tvorbu kolagénu, pomáha redukovať vznik jemných liniek a vrások.

Tento sprej na ochranu pred slnkom bol vyvinutý špeciálne na použitie pri alergii na slnko a Mallorka-akné. Poskytuje účinnú ochranu pred spálením kože, slnkom vyvolaným poškodením kože a predčasným starnutím kože. Ľahký sprej sa rýchlo vstrebáva, nie je lepkavý a jednoducho sa používa: stačí iba nastriekať a rozotrieť - chráni ihneď.

  • Ladival Allerg poskytuje štvornásobnú ochranu buniek nielen pred UVB a UVA žiarením, ale aj pred infračerveným IR-A žiarením, ako aj viditeľným svetlom, vrátane modrého svetla.
  • Ideálne riešenie na alergickú či mastnú pleť so sklonom k akné. Produkty vyvinuté špeciálne pre použitie pri slnečnej alergii a Mallorca akné.
  • Obsahujú vysoko účinné antioxidanty vitamín E a koenzým Q10.
  • Extrakt zo semien Vitis vinifera (vinič hroznorodý) obsahuje polyfenolické látky (o. i. bioflavonoid resveratrol), proantokyanidíny, vitamín P, vitamín E so silnými antioxidačnými účinkami, ktoré prispievajú k stabilizácii kolagénu a tým bojujú proti príznakom starnutia.
  • Neobsahuje konzervačné látky, parfémy, farbivá, chemické emulgátory (tzv. PEG), silikóny ani minerálne oleje.
  • Bez obsahu mikroplastov v obaloch z recyklovateľných plastov a v súlade s tzv. Havajským zákonom na ochranu morských živočíchov - nespôsobujú „bielenie“ korálov a nepoškodzujú fotosyntézu morskej flóry.

Dávkovanie a spôsob užívania

Aplikujte prostriedok v dostatočnom množstve pred začatím slnenia. Priveľmi tenká vrstva spreju znižuje ochranný účinok.
Aplikujte opakovane, aby sa zachovala ochrana, najmä po kúpaní. Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnku, použite odev a ochranu proti slnku s vysokým ochranným faktorom. Ani prostriedky s vysokým SPF neposkytujú úplnú ochranu.
Vyvarujte sa slnečnému žiareniu v čase poludnia. Nadmerná expozícia slnku predstavuje vážne zdravotné riziko.

Ladival Allerg zlozkovy banner

Doplňujúce informácie

Výrobca : STADA PHARMA Slovakia, s. r. o. (43937969)
Výrobca - webová stránka: www.stada.com
Adresa výrobcu: STADA Arzneimittel AG, Stadastraße 2-18, 61118 Bad Vilbel, DE
Kód EAN: 4011548019986
Značka: LADIVAL
Produktový rad: ALLERG

Recenzie LADIVAL Allerg SPF50+ sprej 150 ml

5 5 z 5 (Hodnotilo 10 zákazníkov)

  • 27. 9. 2025 5

    Tento produkt ma trochu sklamal - mám alergiu na slnko, dovolenka pri mori - aj keď som bola na slnku v čase cca 9,00 - 11,00 a pod slnečníkom, na slnku len pri plávaní a poobede cca od 15,00 hod. asi pod 3 dňoch sa mi alergia objavila, aj keď nie tak intenzívne.

  • 08. 8. 2025 5

    Skvelý aj v prípade, že máte alergiu

  • 24. 7. 2025 1

    Na dobre recenzie som si kupila mlieko v spreji s doverou  ze sa nevyhadzem pri mori na slnku.Ale bohuzial alergia sa dostavila na 3 den a este horsie ako kazdy rok pri inych pripravkoch.A po dalsie mlieko farbi oblecenie ked mate nieco biele dost to vidno a dokonca po jednom vyprani nezislo.

Zobraziť všetky hodnotenia (10)

Opýtajte sa lekárnika

Po-Pia: 09:00-17:00