IBALGIN Rapidcaps 400 mg 30 kapsúl
IBALGIN® RAPIDCAPS
sa používa na úľavu od bolesti hlavy, migrény, bolesti zubov, bolesti chrbta, menštruačnej bolesti, bolesti svalov, horúčky a príznakov chrípky a prechladnutia.
OKAMŽITE UVOĽŇUJE ÚČINNÚ LÁTKU
Ibalgin® Rapidcaps obsahuje 400 mg ibuprofénu
v 1 mäkkej kapsule. Po užití sa želatínový obal kapsuly rozpadá v žalúdočnej šťave a účinná látka sa okamžite uvoľňuje na absorpciu.
RÝCHLYM TEMPOM PROTI BOLESTI
Ibalgin® Rapidcaps 400 mg je rýchly a účinný. Vďaka okamžitému uvoľneniu účinnej látky je vhodný najmä na úľavu od akútnej bolesti zubov, menštruačnej bolesti a bolesti hlavy.
NA ČO SA POUŽÍVA IBALGIN® RAPIDCAPS?
Ibalgin® Rapidcaps 400 mg pomáha rýchlo uľaviť od rôznych druhov bolestí:
DÁVKOVANIE A SPÔSOB UŽÍVANIA
Ibalgin® Rapidcaps 400 mg je určený pre dospelých
a dospievajúcich od 12 rokov (od 40 kg telesnej hmotnosti).
Vezmite si jednu kapsulu Ibalgin® Rapidcaps 400 mg a zapite ju vodou, až trikrát denne podľa potreby. Medzi jednotlivými dávkami dodržujte interval aspoň 4 hodiny. Tento liek je určený výlučne na krátkodobé užívanie.
Ak ste tehotná alebo dojčíte, ak si myslíte, že môžete byť tehotná alebo ak plánujete otehotnieť, poraďte sa so svojím lekárom predtým, ako začnete tento liek užívať. Neužívajte tento liek počas posledných troch mesiacov tehotenstva alebo počas dojčenia. V prvých šiestich mesiacoch tehotenstva sa poraďte so svojím lekárom o užívaní.
ZLOŽENIE
Liek Ibalgin® Rapidcaps 400 mg obsahuje účinnú látku ibuprofén. Ďalšími zložkami sú: makrogol 600, roztok hydroxidu draselného 85% (E525), želatína, čistená voda, tekutý čiastočne dehydrovaný sorbitol (E420), extrakt z košenily 43% (E120).
KONTRAINDIKÁCIE
Neužívajte Ibalgin® Rapidcaps 400 mg, ak ste alergický/á na ibuprofén (účinná látka lieku Ibalgin Rapidcaps 400 mg) alebo na ktorúkoľvek ďalšiu zložku tohto lieku. Ďalšie kontraindikácie sú uvedené v písomnej informácii pre používateľa.
Pozrite si ďalšie lieky radu Ibalgin:
Ibalgin® Rapidcaps 400 mg, mäkké kapsuly je liek na vnútorné použitie. Obsahuje ibuprofén.
Ibalgin® 400 je liek na úľavu od akútnej bolesti na vnútorné použitie. Obsahuje ibuprofén.
Pozorne si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa a poraďte sa s lekárom alebo lekárnikom.
MAT-SK-2200367-1.0-11/2022
Doplňujúce informácie
Výrobca : | Sanofi aventis |
---|---|
Kód EAN: | 3664798005653 |
Značka: | IBALGIN |
IBALGIN príbalový leták
IBALGIN Rapidcaps 400 mg 30 kapsúl od výrobcu Sanofi aventis je registrovaný liekový prípravok. Z tohto dôvodu vám poskytujeme jeho príbalový leták, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť na odkaze nižšie. Odporúčame si informácie pozorne preštudovať.
Kategórie
Recenzie IBALGIN Rapidcaps 400 mg 30 kapsúl
6 zákazníkov)
(Hodnotilo-
Vždy pomôže pri bolesti. Odporúčam.
-
Spokojnosť na 100%.
-
Pomáhajú, rýchlejší nástup účinku ako pri tbl. Najlepšie užiť hneď pri začínajúcej bolesti, zbytočne nečakať.
Podobné produkty
MUCONASAL Plus nosný sprej 10 ml
Skladom v e‑shope
5,69 €
4,85 €
PARALEN 500 mg 24 tabliet
Skladom v e‑shope
2,09 €
MILGAMMA N 100 kapsúl
Skladom v e‑shope
21,49 €
Opýtajte sa lekárnika
Po-Pia: 09:00-17:00