Penovy dispenzor 150ml 1 ks

  • Novinka
Penovy dispenzor 150ml 1 ks
6,69 €
Cena za ks v balení 6,69 €
  • Cena platná pre e-shop
Nastavte si Strážneho psa
Zašleme vám e-mail, len čo bude táto položka opäť dostupná.

Penovy dispenzor 150ml 1 ks

Penový dispenzor FAGRON (150 ml) je vysokokvalitný, profesionálny aplikačný a lekárenský obal navrhnutý na presné dávkovanie a premenu tekutých prípravkov na bohatú, jemnú penu. Špeciálny mechanizmus napeňovacej pumpy funguje mechanicky, pri každom stlačení dochádza k optimálnemu zmiešaniu tekutého základu so vzduchom.

Je ideálny pre aplikáciu:

  • čistiacich emulzií,
  • pleťových vôd,
  • intímnych gélov,
  • dezinfekčných roztokov,
  • vlasových vôd
  • kožných liečivých roztokov.

Dávkovanie a spôsob užívania

Do dispenzora nalejte pripravený tekutý roztok (prípravok musí mať vodovú alebo nízkoviskóznu konzistenciu, husté gély a oleje pumpu upchajú).

Upozornenie

Výrobok je dodávaný ako prázdny spotrebný a obalový materiál – neobsahuje žiadnu náplň. Do dispenzora nenalievajte husté, vysoko viskózne gély, krémy ani čisté oleje, pretože by mohlo dôjsť k trvalému zaneseniu a poškodeniu napeňovacieho mechanizmu. Skladujte na čistom a suchom mieste, chráňte pred extrémnymi teplotami nad +50 °C a mechanickým tlakom.

Doplňujúce informácie

Výrobca : INTERPHARM Slovakia, a.s. (35789841)
Kód EAN: 8590724082663
Značka: Fagron

Recenzie Penovy dispenzor 150ml 1 ks

Produkt zatiaľ nebol hodnotený.

Opýtajte sa lekárnika

Po-Pia: 09:00-17:00