UPOZORNENIE: Prosím, ospravedlňte dočasne dlhšie dodacie lehoty vašich objednávok z dôvodu prudkého nárazového navýšenia počtu objednávok v súvislosti s končiacou akciou Rok dopravy zadarmo. Vaše objednávky spracujeme a vyexpedujeme najrýchlejšie ako to bude možné. Zvyčajná dodacia lehota sa môže navýšiť aj na 72 hodín pracovných dní. Za tento dočasný nekomfort sa vám ospravedlňujeme. Danú situáciu intenzívne riešime a v krátkej dobe budeme opäť doručovať objednávky v deklarovanom termíne. 

Po - Pia od 08:00 do 16:30 Eshop +421 2 49 999 941
Hlavné kategórie

EXCIPIAL U LIPOLOTIO

emu der 1x200 ml
ŠÚKL:97152
Typ produktu:humánne lieky
EAN:7612076354814
ID produktu:208821
Získajte zľavový kupón
Doručíme zadarmo
EXCIPIAL U LIPOLOTIO

EXCIPIAL U LIPOLOTIO

emu der 1x200 ml
ŠÚKL:97152
Typ produktu:humánne lieky
EAN:7612076354814
ID produktu:208821
4,98 € s DPH
  • Produkt je na sklade
  • Za nákup produktu získate 4 body
  • Tento produkt vám dovezieme zadarmo, stačí sa registrovať.

Liek sa obvykle aplikuje 2-3x denne v tenkej vrstve priamo na postihnuté miesta. Dávkovanie platí aj pre deti.
Liek môžu používať dospelí, mladiství a deti všetkých vekových skupín, môže sa používať i v období tehotenstva a dojčenia.

močovina (urea)

Liek je vhodný špeciálne pre veľkoplošné použitie na ochranu a ošetrovanie citlivej alebo mierne podráždenej kože. Excipial U Lipolotio je určený pre suchú až veľmi suchú kožu a ako podporný prostriedok pri kožných ochoreniach, ktorých dôsledkom je vysušená pokožka. Liek je vhodný ako doplnok miestnej liečby kožných ochorení silno účinnými kožnými prípravkami, ktorú určí lekár (napr. počas dňa Excipial U, na noc prípravky s obsahom kortikoidov) a pri doliečovaní kožných ochorení. Obidva lieky môžu používať dospelí, mladiství a deti všetkých vekových skupín, môžu sa používať i v období ťarchavosti a dojčenia.

Liek nesmú používať pacienti so známou precitlivenosťou na ureu alebo ostatné zložky lieku.

Liek sa zvyčajne dobre znáša, ale môžu sa vyskytnúť prejavy precitlivenosti, v podobe začervenania a svrbenia v mieste nanášania. Reakcia vymizne po prerušení používania lieku, ďalší postup je však potrebné prejednať s ošetrujúcim lekárom.
Pri prípadnom výskyte iných nezvyčajných reakcií sa tiež poraďte s lekárom.

Interakcie nie sú doposiaľ známe.

Ak sa do 6 týždňov od začatia liečby príznaky ochorenia nezlepšia alebo sa naopak zhoršujú, alebo sa vyskytnú nežiadúce účinky či nezvyčajné reakcie, poraďte sa o ďalšom používaní lieku s lekárom.
Pri náhodnom požití lieku dieťaťom sa poraďte s lekárom.

Otázka k tovaru

EXCIPIAL U LIPOLOTIO