Po - Pia: 8.00 - 15.30 Eshop +421 2 49 999 941
Kategórie

Chrípka, kašeľ

Zavrieť filter
Chrípka, kašeľ

Vieme, čo pomáha na chrípku a kašeľ

Všetko, čo by sa vám mohlo hodiť, keď vás prepadne kašeľ alebo chrípka. Pre tieto prípady buďte vybavení vhodnými liekmi. Nie je na škodu mať v domácej lekárničke sprej na liečbu nádchy, pastilky proti kašľu či horúci nápoj, ktorý vás postaví na nohy. Našu ponuku sme prehľadne rozdelili do jednotlivých kategórií. Vieme, že posledné, čím chcete tráviť čas, je zdĺhavé hľadanie. Nájdete tu overené prípravky, akými sú Acylpyrín, ACC, Paralen, Coldrex a mnohé ďalšie, ktoré dobre poznáte.

 

Ako spoznáte chrípku?

Bez ohľadu na to, či ide o dospelého alebo dieťa, prejavuje sa intenzívne bolesťou hlavy, vysokými teplotami a celkovou bolesťou tela. Slabú chrípku od horšieho prechladnutia ako laik len ťažko rozoznáte, preto prevenciu ani príznaky nepodceňujte. Od chrípky je totiž už len malý kúsok k zápalu pľúc, ktorý rozhodne nie je žiadna sranda. 

 

Čo potrebujete na liečbu chrípky a prechladnutia

  • Na liečbu kašľa by sa vám mohli hodiť tabletky, sirupy či kvapky.
  • Ak vás trápi únava, telo si žiada vitamíny.
  • Keď Vás skolí horúčka a bolesť celého tela, vyberte si z našej ponuky prípravok, ktorý ju zmierni. Je len na Vás, či dáte prednosť tabletkám, horúcim nápojom alebo čapíkom, najmä v prípade malých detí.
  • Nájdete u nás aj kvapky a spreje na liečbu nádchy.
  • Trápi vás bolesť v krku? Žiadny problém! Pomôžu vám voľne predajné lieky z našej ponuky.
Prepáčte, aktuálne máme skladom dostupných max. :productStock ks. Ak si chcete objednať viac kusov, kontaktujte nás na podpora@benulekaren.sk