Počas sviatku 15.9. 2019 sme tu pre Vás v týchto lekárňach.

Po - Pia: 8.00 - 15.30 Eshop +421 2 49 999 941
Kategórie

LA ROCHE-POSAY

LA ROCHE-POSAY
LA ROCHE-POSAY

Lepší život vďaka produktom, ktoré odporúča viac ako 25 000 dermatológov z celého sveta.

Trápi vás problematická a mastná pokožka? Máme riešenie! Effaclar - produktová rada zameraná na pokožku so sklonom k ​​akné. Ponúka kompletný sortiment pre starostlivosť a hygienu o problematickú pleť s nedokonalosťami. Na mastnú a problematickú pleť vyskúšajte La Roche-Posay Effaclar Adstrigen pleťovú vodu.

Odličujte svoju pleť s rešpektom k jej fyziologickej rovnováhe. K tomu vám pomôžu penové a micelárny vody, odličovacie gély, mlieka a upokojujúce tonikum z fyziologické radu La Roche-Posay.

Ucelený rad prípravkov pre suchú a veľmi suchú pokožku so sklonom k ​​atopickému ekzému. Ani extrémne suchosť u dospelých, detí a bábätiek nie je pre produkty z radu Lipikar problém - presvedčte sa sami.

Máte citlivú pokožku, ktorá len tak niečo neznesie? Potom pre vás produktová rada Toleriane bude ako stvorená. Výrobky pre všetky typy intolerantnej pleti obsahujú minimálny počet ingrediencií s cieľom obmedziť riziká alergií.

Prepáčte, aktuálne máme skladom dostupných max. :productStock ks. Ak si chcete objednať viac kusov, kontaktujte nás na podpora@benulekaren.sk