UPOZORNENIE: Prosím, ospravedlňte dočasne dlhšie dodacie lehoty vašich objednávok z dôvodu prudkého nárazového navýšenia počtu objednávok v súvislosti s končiacou akciou Rok dopravy zadarmo. Vaše objednávky spracujeme a vyexpedujeme najrýchlejšie ako to bude možné. Zvyčajná dodacia lehota sa môže navýšiť aj na 72 hodín pracovných dní. Za tento dočasný nekomfort sa vám ospravedlňujeme. Danú situáciu intenzívne riešime a v krátkej dobe budeme opäť doručovať objednávky v deklarovanom termíne. 

Po - Pia od 08:00 do 16:30 Eshop +421 2 49 999 941
Hlavné kategórie

ARTELAC CL UNO

sterilizujúca zvlhčujúca instilácia 30x0,6 ml
ŠÚKL:O71456
Typ produktu:zdravotnícke pomôcky
EAN:4030571002086
ID produktu:245868
Doručíme zadarmo
ARTELAC CL UNO

ARTELAC CL UNO

sterilizujúca zvlhčujúca instilácia 30x0,6 ml
ŠÚKL:O71456
Typ produktu:zdravotnícke pomôcky
EAN:4030571002086
ID produktu:245868
6,35 € s DPH
Tento produkt je momentálne vypredaný a nemožno ho zakúpiť.
Môžete sledovať informácie o dostupnosti produktu alebo si vybrať iný produkt z tejto kategórie.

Očná sterilná zvlhčujúca roztoková instilácia. Balenie obsahuje 30 sterilných ampuliek, jedna ampulka obsahuje 0,6 ml roztoku. 1 ml roztoku obsahuje 3,2 mg hypromelózy. Prípravok neobsahuje žiadne konzervačné látky.
 

Očná instilácia sa používa obzvlášť u ľudí s citlivými očami so sklonom k alergiám. Zlepšuje zvlhčenie povrchu oka pri pocite suchosti, pálení alebo únave očí, spôsobených napríklad dlhým sledovaním televízie alebo monitora počítača, pobytom vo vykurovaných alebo klimatizovaných miestnostiach. Prípravok je taktiež určený na navlhčenie počas nosenia tvrdých a mäkkých kontaktných šošoviek.

Jedna ampulka slúži na jednorazové použitie. Po použití zvyšný obsah ampulky zlikvidujte, pretože prípravok neobsahuje konzervačné látky. Spôsob použitia je znázornený v príbalovej informácii pre pacienta. Pred aplikáciou kontaktnej šošovky nakvapkajte 1 kvapku roztoku na každú kontaktnú šošovku; môžete tiež aplikovať 1 kvapku do spojovkového vaku. Roztok taktiež môžete použiť v prípade potreby kedykoľvek počas dňa. Pri aplikácii sa nedotýkajte kvapkadlom šošovky, oka alebo prstov, aby nedošlo k znečisteniu roztoku. Ak príznaky pretrvávajú alebo sa zhoršujú, poraďte sa s lekárom. V prípade alergickej reakcie prerušte liečbu. Ak používate ďalšie očné prípravky, udržujte medzi ich aplikáciou rozmedzie asi 15 minút.

Otázka k tovaru

ARTELAC CL UNO