Očista a detoxikácia organizmu

OČISTA A DETOXIKÁCIA ORGANIZMU

  • Články o zdraví

 

O čistotu svojej pokožky, vlasov a zubov dbáme úplne samozrejme. Akosi však zabúdame na vnútornú očistu organizmu. A toxické chemické látky, ktoré denne vdychujeme alebo prijímame spolu s potravou, sa hromadia v našich bunkách.

Načúvajme preto svojmu telu! Pomôžme mu oslobodiť sa od nahromadených odpadových látok!

Výborným prostriedkom na prečistenie organizmu je jablčný ocot

Vyplavuje škodlivé odpadové látky, ktoré sú výsledkom nesprávnej životosprávy a prejedania sa. Pozitívne ovplyvňuje trávenie a podporuje látkovú premenu. Je zároveň zdrojom vitamínu C, vitamínov skupiny B, horčíka a pektínu - rozpustnej vlákniny, ktorá na seba v hrubom čreve viaže jedovaté odpadové látky, baktérie i zvyšky látkovej premeny - „čistí” tak vlastne hrubé črevo.

V špeciálne pripravenom komplexe Slimdown® zelený čaj s jablčným octom zároveň zrýchľuje metabolizmus a pozitívne tak ovplyvňuje diétny režim s cieľom redukcie hmotnosti.

Bonus: naštartovanie chudnutia

Zelený čaj je súčasťou čínskej diéty viac ako tritisíc rokov. Obsahuje chemické látky známe ako polyfenoly, ktoré majú antioxidačné vlastnosti a zvyšujú látkovú výmenu. Nielenže majú veľmi silnú antioxidačnú aktivitu, ale sú aj prirodzeným účinným urýchľovačom termogenézy - procesu spaľovania kalórií. So zeleným čajom sa chudne bez vedľajších účinkov a nervozity, navyše podporuje znižovanie hladiny cholesterolu.

A ako ovplyvňuje chudnutie jablčný ocot? Pektín v žalúdku „napučí”, čo navodzuje dlhšie trvajúci pocit sýtosti. Zároveň podporuje premenu potravy na energiu. Napomáha odstraňovať nadbytočný tuk - presmeruje ho do svalov, kde sa rýchlejšie odbúrava. Pri pravidelnej konzumácii zabraňuje jeho ukladaniu na problémových partiách (brucho, stehná, boky). Vďaka antioxidačným účinkom prípravok pomáha v boji proti voľným radikálom, chráni pred infekciami.

Zdroj: INTERPHARM


Hodnotenie

Hodnotenie

Buďte prvý, kto pridá hodnotenie k tomuto článku.