Krém na tvár v zime
-
05. 10. 2022
Dobry den.
Chcem sa s Vami poradit ze aky krem mi odporucite na tvar pocas zimneho obdobia?
Mam pracu v terene kde som vystavovany kazdemu pocasiu. Ked v zime je vonku chladno a pridem do miestnosti kde je teplo tak moja tvar v oblasti lic reaguje zacervenanim.
A este sa chcem spytat ze aky krem mi odporucite ked nieje zimne obdobie. Aktualne pouzivam na tvar excipial u hydrolotio.
Tento excipial u hydrolotio nieje vhodny v obdobi zimy ked je chladno. Pouzivam z biodermy sensibio forte a sensibio h2o miceralnu vodu.
Dakujem za radu.
Spýtajte sa priamo nášho lekárnika alebo lekára Späť do poradne
Dobrý deň,
ďakujem za otázku.
Odporúčam Vám obľúbený hydratačný krém CERAVE Hydratačný krém 50 ml - hydratuje a pomáha obnoviť ochrannú kožnú bariéru tela a tváre. Jeho textúra je hustá, rýchlo sa vstrebáva a je veľmi príjemná na používanie. Nekomedogénny. Hypoalergénny. Bez parfumácie. S technológiou MVE pre postupné uvoľňovanie aktívnych látok a celodennú hydratáciu pokožky. Je vhodný na suchú až veľmi suchú pokožku, pre dospelých aj deti. Upokojuje suchú, svrbivú, podráždenú pokožku
Je vhodný na používanie aj v chladnejších mesiacoch . má hustejšiu textúru, obsiahnuté esenciálne ceramidy pomáhajú obnove ochrannej kožnej bariéry.
S pozdravom a želaním krásneho dňa
PharmDr. Lenka Balážová
odborný zástupca BENU SK 77