CALCIUM Chloratum teva 100 ml na hlasivky počas dojčenia
-
12. 02. 2024
Dobry den prosim pomože CALCIUM Chloratum teva 100 ml na suchy kašel a stratu hlasu ? Prip.viete mi nieco odporucit pocas kojenia (mam 3t babo) na obcastnu stratu hlasu pocas dna a suchy drazdivy kasel, prosim? CRP mam 15 a stopkasel sirup ani tabletky mi po 1,5 tyzdennom uzivani vobec nezmiernuju kašel. Prip.či mi pomóze uzivat oscciloccocum a ci je vhodne pocas kojenia( nasla som len ze nie su k tomu zaznami pocas kojenia).
Dakujem
Spýtajte sa priamo nášho lekárnika alebo lekára Späť do poradne
Dobrý deň,
ďakujem za otázku.
Calcium chloratum je vhodné užívať aj počas dojčenia, ale pod lekárskym dohľadom. Ak ste otvorená homeopatii, vhodnou voĺbou pre Vás je pri strate hlasu HOMEOVOX 60 tabliet a STODAL Sirup s poistkou proti kvapkaniu 200 ml. Homeopatické lieky vrátene Oscciloccoccina sú bezpečené aj pre tehotné a dojčiace ženy.
Ako podporný prípravok odporúčam GeloRevoice pastilky na hrdlo 20 kusov. Podľa potreby, aj viackrát denne, cmúľať 1 pastilku na hrdlo, napr. každé 2 – 3 hodiny. Denne sa môže užiť najviac 6 pastiliek. Odporúča sa používať po jedle.
S pozdravom a želaním krásneho dňa
PharmDr. Lenka Balážová
odborný zástupca BENU SK 77