Počas sviatku 15.9. 2019 sme tu pre Vás v týchto lekárňach.

Po - Pia: 8.00 - 15.30 Eshop +421 2 49 999 941
Kategórie

Cannaderm THERMOLKA EXTRA - darčekové balenie

hrejivé konopné mazanie 150 ml + thermolka náplasť 3 ks, 1x1 set
Typ produktu:kozmetické výrobky
EAN:8594059738417
ID produktu:278743
Značka:Cannaderm

Cannaderm THERMOLKA EXTRA - darčekové balenie

hrejivé konopné mazanie 150 ml + thermolka náplasť 3 ks, 1x1 set
Typ produktu:kozmetické výrobky
EAN:8594059738417
ID produktu:278743
Značka:Cannaderm
9,56 € s DPH
  • Produkt je na sklade
  • Za nákup produktu získate 9 bodov
  • Nakúpte ešte za 30,00 € a získate dopravu zadarmo
  • Osobný odber na 79 odberných miestach úplne zadarmo

Cannaderm Thermolka EXTRA darčekové balenie s thermolka náplasťami.

Balenie obsahuje hrejivé konopné mazanie Thermolka EXTRA a hrejivé konopné náplasti Thermolka na báze hydrogélu. Mazanie a náplasti je možné používať samostatne alebo ich aplikáciu na postihnutých miestach ľubovoľne kombinovať.

Thermolka EXTRA 150 ml – je masážny gél s extra silným účinkom na zmiernenie ťažkostí spojených s dlhodobým namáhaním chrbta, stuhnutých kĺbov či unavených svalov a tiež pri problémoch so studenými končatinami a ich nedostatočným prekrvením. Pri masáži zaisťuje vďaka kombinácii vanilky a kapsaicínovému extraktu z pálivých papričiek výrazne dlhší zahrievací proces.

Cannaderm thermolka HREJIVÁ KONOPNÁ NÁPLASŤ – prináša rýchlu a dlhotrvajúcu úľavu od bolesti chrbta, svalov, kĺbov, pomáha pri stuhnutosti ramien, pri únave a preťažení svalov a šliach. Hrejivá náplasť s obsahom konopného oleja a mentolu znižuje lokálne prekrvenie postihnutých miest a obmedzuje pocity bolesti. Hydrogélová forma umožňuje pohodlnú aplikáciu, rýchly nástup chladivého účinku i jednoduché odstránenie náplasti z pokožky bez jej podráždenia a trhania chĺpkov.

Mazanie a náplasti je možné používať samostatne alebo ich aplikáciu na postihnutých miestach ľubovoľne kombinovať.

Použitie gél: V tenkej vrstve jemne vmasírovať do pokožky v mieste problému. Pri masáži neaplikovať nikdy na sliznice, poranenú pokožku či do blízkosti očí alebo úst.

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Po aplikácii dôkladne umyť ruky mydlom a teplou vodou.

Použitie náplasť: Vybrať náplasť z vrecka. Odstrániť priehľadný film zo zadnej strany gélovej vrstvy a priložiť náplasť priľnavou stranou na čistú pokožku v mieste bolesti. Je možné aplikovať postupne 1 až 3 náplasti denne, každá náplasť môže byť aplikovaná nepretržite po dobu 8 hodín. Neaplikovať viac náplasti súčasne. Náplasť po jej odstránení už znovu neaplikovať.

Otázka k tovaru

Cannaderm THERMOLKA EXTRA - darčekové balenie

Prepáčte, aktuálne máme skladom dostupných max. :productStock ks. Ak si chcete objednať viac kusov, kontaktujte nás na podpora@benulekaren.sk