Po - Pia: 8.00 - 15.30 Eshop +421 2 49 999 941
Kategórie

VIRDE CARBO AKTIV ANIMAL

cps (aktivované rastlinné uhlie pre psov) 1x30 ks
Typ produktu:veterinárne lieky, biopreparáty a pomôcky
EAN:8594062352877
ID produktu:276155

VIRDE CARBO AKTIV ANIMAL

cps (aktivované rastlinné uhlie pre psov) 1x30 ks
Typ produktu:veterinárne lieky, biopreparáty a pomôcky
EAN:8594062352877
ID produktu:276155
1,79 € s DPH
Tento produkt je dočasne nedostupný a nemožno ho zakúpiť.
Môžete sledovať informácie o dostupnosti produktu alebo si vybrať iný produkt z tejto kategórie.

Veterinárny prípravok obsahuje prírodné aktivované rastlinné uhlie. Pomáha proti hnačke, proti nadúvaniu a pri detoxikácii organizmu od škodlivín usadzujúcich sa vo vnútorných orgánoch.

Zloženie v 1 kapsule: prírodné aktivované rastlinné uhlie (Carbo activatus) 315 mg, simethicon 85 mg.

Kapsuly nechajte psa prehltnúť, prípadne zmiešajte s krmivom a dohliadnite na ich požitie. Zaistite dostatočný prísun vody po ich aplikácii. Môžete tiež kapsuly vysypať do pitia, vzniknutú suspenziu zamiešať a nechať vypiť.
Dávkovanie: Pri akútnych hnačkových ťažkostiach alebo jednorazovej detoxikácii použite 3 – 4 kapsuly/5 kg hmotnosti psa denne. Pri problémoch s trávením, nadúvaním a v ďalších 3 dňoch po akútnych ťažkostiach použite 1 – 2 kapsuly/5 kg hmotnosti psa denne. Kapsuly možno vysypať do krmiva.

Upozornenie: Prírodné aktívne uhlie je látka so silnými adsorpčnými a ochrannými vlastnosťami. Po požití pokrýva sliznicu tráviaceho ústrojenstva a chráni ju pred dráždivými účinkami niektorých zložiek potravy, viaže na seba črevné plyny, hnilobné produkty, rôzne toxické produkty látkovej premeny, liečivá a iné chemické zlúčeniny. Môže tak znížiť účinok podávaných liekov, najmä u liekov zásadného významu pre udržanie životných funkcií, preto súbežné užívanie veterinárneho prípravku konzultujte s veterinárnym lekárom! Medzi užitím veterinárneho prípravku a lieku sa odporúča časový odstup aspoň 3 hodiny. Ak nadávkujete viac veterinárneho prípravku Carbo Aktiv Animal, predávkovanie sa prejaví zápchou. V prípade predávkovania sa poraďte s veterinárnym lekárom.
Uchovávajte v suchu pri teplote 5 – 250 C. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Uchovávat' mimo dohľadu a dosahu detí.

Otázka k tovaru

VIRDE CARBO AKTIV ANIMAL

Prepáčte, aktuálne máme skladom dostupných max. :productStock ks. Ak si chcete objednať viac kusov, kontaktujte nás na podpora@benulekaren.sk