Po - Pia: 8.00 - 15.30 Eshop +421 2 49 999 941
Kategórie

TANTUM NATURA - LEMON & HONEY

gumené pastilky 1x15 ks
Typ produktu:potraviny a doplnky výživy
EAN:8588003968296
ID produktu:275602

TANTUM NATURA - LEMON & HONEY

gumené pastilky 1x15 ks
Typ produktu:potraviny a doplnky výživy
EAN:8588003968296
ID produktu:275602
Internetová cena:
6,88 € s DPH
Tento produkt je dočasne nedostupný a nemožno ho zakúpiť.
Môžete sledovať informácie o dostupnosti produktu alebo si vybrať iný produkt z tejto kategórie.

Zmeny teploty, kúrenie alebo klimatizácia sú niektoré z príčin nepríjemného pocitu v hrdle. Už prvé prejavy ovplyvňujú celé telo, aj jednoduché každodenné činnosti ako sú rozprávanie a prehĺtanie.
Laboratóriá spoločnosti Angelini prinášajú gumené pastilky TANTUM® NATURA obsahujúce PROPOLIS a obohatené o VITAMÍN C a ZINOK. Bez lepku.

Vitamín C a zinok (Zn) prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému. Pestrá a vyvážená strava je veľmi dôležitá pre umožnenie príjmu vitamínu C, keďže ľudské telo si ho nedokáže samostatne vyprodukovať, aj príjmu zinku (Zn), ktorý má kľúčovú úlohu v metabolizme enzýmov.
 

DÁVKOVANIE: Odporúča sa denne užiť 3 až 5 pastiliek podľa potreby.

UPOZORNENIA: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti mladšie ako 3 roky. Ak ste tehotná alebo dojčíte, kontaktuje svojho lekára pred užitím tohto výživového doplnku. Nevhodné pre osoby alergické na propolis, včelie produkty alebo ktorúkoľvek zložku tohto výživového doplnku. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Nadmerná konzumácia môže vyvolať laxatívne účinky. Uchovávajte pri kontrolovanej izbovej teplote (do 25 °C); nevystavujte účinkom zdrojov tepla ani priamemu slnečnému žiareniu.

Otázka k tovaru

TANTUM NATURA - LEMON & HONEY

Prepáčte, aktuálne máme skladom dostupných max. :productStock ks. Ak si chcete objednať viac kusov, kontaktujte nás na podpora@benulekaren.sk