Počas sviatku 15.9. 2019 sme tu pre Vás v týchto lekárňach.

Po - Pia: 8.00 - 15.30 Eshop +421 2 49 999 941
Kategórie

J.V. KVAPKY - MIGRE

bylinný komplex 1x50 ml
Typ produktu:potraviny a doplnky výživy
EAN:8588002839238
ID produktu:271959
Značka:J.V. KVAPKY

J.V. KVAPKY - MIGRE

bylinný komplex 1x50 ml
Typ produktu:potraviny a doplnky výživy
EAN:8588002839238
ID produktu:271959
Značka:J.V. KVAPKY
7,13 € s DPH
  • Produkt je na sklade
  • Za nákup produktu získate 7 bodov
  • Nakúpte ešte za 30,00 € a získate dopravu zadarmo
  • Osobný odber na 79 odberných miestach úplne zadarmo

Výživový doplnok bylinný (bylinný komplex) - obsahuje extrakty uvedených rastlín: Rhodiola rosea (Rozchodnica ružová), Chrysanthemum parthenium (Rimbaba obyčajná), Cinnamonum zeylanicum (Škoricovník ceylónsky), Cimicifuga racemosa (Ploštičník strapcovitý).

  • Chrysanthemum (prírodné analgetikum) zmierňuje bolesti hlavy.
  • Cimicifuga chráni bunky pred voľnými radikálmi.
  • Rhodiola pomáha stimulovať nervový systém, má priaznivý vplyv pri bolestiach hlavy vyvolaných stresom.

Prípravok sa doporučuje užívať pri migrenóznych bolestiach hlavy, pri chronickej migréne a pri častých bolestiach hlavy.

Na dosiahnutie výraznejších a trvalejších účinkov je potrebné kvapky užívať pravidelne (2x denne) po dobu minimálne ½ roka a následne ďalšieho ½ roka je vhodné užívať kvapky 1x denne.

Výživový doplnok sa odporúča užívať v dávke 12 kvapiek 2x denne. Kvapky sa nakvapkajú na lyžičku vody a užívajú sa 20 minút pred jedlom.

Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. V prípade nádorových ochorení a v prípade užívania liekov je užívanie výživového doplnku potrebné konzultovať s lekárom. Nevhodné pre osoby s ochoreniami pečene. Pri objavení sa príznakov svedčiacich a pečeňovom poškodení je nutné výživový doplnok ihneď prestať používať. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uskladňovať mimo dosahu malých detí.

Otázka k tovaru

J.V. KVAPKY - MIGRE

Prepáčte, aktuálne máme skladom dostupných max. :productStock ks. Ak si chcete objednať viac kusov, kontaktujte nás na podpora@benulekaren.sk