Po - Pia: 8.00 - 15.30 Eshop +421 2 49 999 941
Kategórie

HREJIVÁ Náplasť s kapsaicínom

12x18 cm, masážna, 1x1 ks
Typ produktu:kozmetické výrobky
EAN:8586014850067
ID produktu:271656

HREJIVÁ Náplasť s kapsaicínom

12x18 cm, masážna, 1x1 ks
Typ produktu:kozmetické výrobky
EAN:8586014850067
ID produktu:271656
1,26 € s DPH
  • Produkt je na sklade
  • Za nákup produktu získate 1 bod
  • Nakúpte ešte za 30,00 € a získate dopravu zadarmo
  • Osobný odber na 79 odberných miestach úplne zadarmo

Hrejivá náplasť s kapsaicínom a ďalšími prírodnými látkami prináša rýchlu úľavu: Pri únave a preťažení svalov a kĺbov
Po športových aktivitách. Je vhodná na prehriatie kolenných, členkových, ramenných kĺbov a driekovej oblasti.
Pomáha uvoľňovať svalové napätie a navodzuje pocit uvoľnenia v postihnutých oblastiach.

Náplasť sa aplikuje na vodou a mydlom umytú a usušenú pokožku. Po odstránení ochranného krytu sa náplasť priloží na postihnuté miesto a pritlačí, až dokonale priľne k pokožke. Najneskôr po 8 hodinách sa náplasť opatrne odstráni. Pokožka sa následne umyje mydlom a teplou vodou. Aplikujte na postihnuté miesto podľa potreby, nie viac ako 3 náplaste denne po dobu najviac 7 dní. Ďalšia aplikácia náplasti na rovnaké miesto sa môže vykonať spravidla po týždennej až dvojtýždennej prestávke. Ošetrené miesto sa neprekrýva ďalším obväzom a ani nezahrieva.

Upozornenie: Nie je určené deťom do 12 rokov. Tehotné a dojčiace ženy môžu používať len po konzultácii s ošetrujúcim lekárom.
Náplasť nepoužívajte pokiaľ ste alergický(á) na kapsaicín alebo akúkoľvek ďalšiu zložku, alebo trpíte kožným ochorením. U citlivých osôb sa môže ojedinele vyskytnúť alergická reakcia podobná popŕhleniu žihľavou. V prípade akýchkoľvek neobvyklých kožných reakcií prestaňte náplasť používať. O ďalšom použití sa poraďte so svojim lekárom alebo lekárnikom. Náplasť sa nesmie prikladať na poranenú alebo poškodenú pokožku. Nesmie prísť do styku so sliznicami, najmä nie očami. Po každej manipulácii s náplasťou je potrebné umyť si ruky mydlom a teplou vodou. Nepoužívajte súčasne so zahrievacím vankúšom. Nepoužívajte minimálne 1 hodinu pred kúpeľom a ani tesne po ňom.

Otázka k tovaru

HREJIVÁ Náplasť s kapsaicínom

Prepáčte, aktuálne máme skladom dostupných max. :productStock ks. Ak si chcete objednať viac kusov, kontaktujte nás na podpora@benulekaren.sk