Po - Pia: 8.00 - 15.30 Eshop +421 2 49 999 941
Kategórie

Co-Lactase

gtt 1x10 ml
Typ produktu:potraviny a doplnky výživy
EAN:8588007112015
ID produktu:269481

Co-Lactase

gtt 1x10 ml
Typ produktu:potraviny a doplnky výživy
EAN:8588007112015
ID produktu:269481
9,84 € s DPH
  • Produkt je na sklade
  • Za nákup produktu získate 9 bodov
  • Nakúpte ešte za 30,00 € a získate dopravu zadarmo
  • Osobný odber na 79 odberných miestach úplne zadarmo

Co-Lactase je enzýmový prípravok, ktorý obsahuje laktázu v kvapkách na pridanie do materského mlieka alebo mlieka pred kŕmením dojčaťa. Nemal by sa podávať priamo dieťaťu. Co-Lactase funguje tak, že rozloží väčšinu laktózy v materskom lieku alebo v mlieku pred kŕmením dieťaťa. Laktáza je enzým, ktorý štiepi laktózu, hlavný cukor v mlieku (najmä materského mlieka) na jednoduchý stráviteľný cukor.

Nezrelý tráviaci systém dojčiat môže mať problémy rozkladať laktózu na viac jednoduchých cukrov. Niektoré deti pre nedostatok enzýmu laktázy môžu mať problém s rozkladom laktózy, čo im spôsobuje problémy pri trávení.

Co-Lactase sa môže používať už od narodenia.
Co-Lactase sa má používať iba tak dlho, kým dieťa počas vývoja neprodukuje dostatok svojho vlastného enzýmu, zvyčajne asi 3 - 4 mesiace.

Výživová hodnota / 100 g výrobku:
Energetická hodnota: 923 kJ/223,04 kcal
Tuky: 0 g ( z toho nasýtené: 0 g)
Uhľohydráty: 52 g
Proteiny: 4,2 g
Soľ: 0 g
Laktázová aktivita 225 FCC/kvapka

Môže sa používať od narodenia. 2-4 kvapky (0,009-0,018 ml), Co-Lactase enzýmové kvapky sa môžu pridávať do materského mlieka a do mlieka pri každom kŕmení. Nedávajte kvapky priamo vášmu dieťatu.
 

  • Pri kŕmení z prsníka: Vypustite niekoľko polievkových lyžíc materského mlieka do malej sterilizovanej nádoby. Pridajte 4 kvapky Co-Lactase. Dajte to vášmu dieťaťu na sterilizovanej plastovej lyžičke alebo injekčnou striekačkou a pokračujte v dojčení normálne.
  • Dojčenská výživa:  Pripravte detskú výživu podľa pokynov výrobcu. Pridajte 4 kvapky Co-Lactase do mlieka pri teplote vhodnej na kŕmenie. Nepridávajte výživový doplnok Co-Lactase do horúceho mlieka. Po pridaní Co-Lactase pretrepte pripravenú výživu. Zlikvidujte nepoužitú pripravenú výživu.
  • Príprava výživy vopred:  Pripravte detskú výživu podľa pokynov výrobcu. Pridajte 2 kvapky Co-Lactase do teplého (nie horúceho) mlieka a uchovávajte v chladničke. Pripravená výživa sa musí použiť do 12 hodín od jeho prípravy. Zohreje sa na normálnu teplotu vhodnú pre kŕmenie. Zlikvidujte nepoužitú výživu.
  • Návod na prípravu k podávaniu:  Horúcu výživu ochlaďte na teplotu k podávaniu. Pridajte 4 kvapky Co-Lactase do pripravenej výživy. UpozornenieNepridávajte Co-Lactase do horúcej výživy. Pretrepte a môžete podávať. Zlikvidujte nepoužitú výživu.

Upozornenie: Používať podľa odporúčania lekára. Výživový doplnok nenahrádza rozmanitú a výváženú stravu a zdravý životný štýl.. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Otázka k tovaru

Co-Lactase

Prepáčte, aktuálne máme skladom dostupných max. :productStock ks. Ak si chcete objednať viac kusov, kontaktujte nás na podpora@benulekaren.sk