Po - Pia: 8.00 - 15.30 Eshop +421 2 49 999 941
Kategórie

AQUACEL Ag Foam adhezívne penové krytie 25x30 cm, 1x5 ks

so striebrom, so silikónovým okrajom, 25x30 cm, 1x5 ks
ŠÚKL:A93742
Typ produktu:zdravotnícke pomôcky
ID produktu:268580
Značka:AQUACEL

AQUACEL Ag Foam adhezívne penové krytie 25x30 cm, 1x5 ks

so striebrom, so silikónovým okrajom, 25x30 cm, 1x5 ks
ŠÚKL:A93742
Typ produktu:zdravotnícke pomôcky
ID produktu:268580
Značka:AQUACEL
Internetová cena:
146,88 € s DPH
  • Produkt je skladom v e-shope
  • Za nákup produktu získate 146 bodov
  • Nakúpte ešte za 30,00 € a získate dopravu zadarmo
  • Osobný odber na 81 odberných miestach úplne zadarmo

Sterilné penové krytie na ranu určené na vytváranie a udržanie vlhkého prostredia s vysokou absorpčnou schopnosťou. Pena a vrstva Hydrofiber absorbujú veľké množstvo exsudátu a baktérií z rany dovnútra absorpčného vankúšika. Hydrofiber vrstva obsahuje 1,2% iónové striebro, ktoré ničí široké spektrum baktérií v rane a pomáha znižovať riziko infekcie v rane. Krytie sa môže použiť ako primárne a tiež ako sekundárne krytie. Môže sa použiť samostatne alebo v kombinácii s inými výrobkami na liečbu rán.

Balenie obsahuje 5 kusov krytia, pričom cena jedného krytia zodpovedá cene uvedenej v kategorizácii.

Pred aplikáciou krytia ranu očistite vhodným prostriedkom na čistenie rán a okolie rany vysušte. Vyberte veľkosť AQUACEL™ Ag Foam adhezívneho penového krytia tak, aby absorpčný vankúšik krytia presahoval okraj rany približne o 1 cm. Vyberte krytie zo sterilného obalu, pričom sa snažte minimalizovať dotyk s vrstvou, ktorá prichádza do priameho kontaktu s ranou, a tiež dotyk s adhezívnym okrajom. Odstráňte ochrannú fóliu zo zadnej strany a aplikujte krytie na ranu, tak aby bol absorpčný vankúšik stredom nad ranou. Krytie zľahka pritlačte na pokožku, aby lepšie priľnulo. Je potrebné jemne pritlačiť lepivý okraj na okolitú kožu. Ak chcete krytie odstrániť, jemne pritlačte kožu okolo rany a opatrne zdvihnite jeden roh krytia. Pokračujte dovtedy, kým sa celá časť neoddelí od kože. Krytie sa má vymeniť v prípade klinickej indikácie alebo keď exsudát viditeľne prenikol ku krytiu. Maximálna odporúčaná doba krytia na rane je až 7 dní. Ranu treba čistiť v pravidelných intervaloch.

Otázka k tovaru

AQUACEL Ag Foam adhezívne penové krytie 25x30 cm, 1x5 ks

Prepáčte, aktuálne máme skladom dostupných max. :productStock ks. Ak si chcete objednať viac kusov, kontaktujte nás na podpora@benulekaren.sk