Vážení zákazníci, ospravedlňujeme sa za možnú dočasnú nefunkčnosť online platby platobnou kartou. V prípade technického problému, prosím využite možnosť platby bankovým prevodom a dobierkou. Platba poukážkami Benefit Plus bude opäť spustená od 1.7.2019. Na vyriešení technických problémov pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Po - Pia: 8.00 - 15.30 Eshop +421 2 49 999 941
Kategórie

PURESSENTIEL Kapsuly proti bolesti hrdla

1x30 ks

ID produktu:268051
Značka:PURESSENTIEL
-7%
Zľava
PURESSENTIEL Kapsuly proti bolesti hrdla

PURESSENTIEL Kapsuly proti bolesti hrdla

1x30 ks

ID produktu:268051
Značka:PURESSENTIEL
9,79 € s DPH
9,15 € s DPH
Tento produkt je dočasne nedostupný a nemožno ho zakúpiť.
Môžete sledovať informácie o dostupnosti produktu alebo si vybrať iný produkt z tejto kategórie.

Prírodné kapsuly na lepšie dýchanie a obranyschopnosť. 5 BIO esenciálnych olejov, okrem iných aj esenciálny olej z eukalyptu, ktorý uvoľňuje dýchacie cesty, a bio esenciálny olej z niaouli, ktorý povzbudzuje prirodzenú obranyschopnosť.

Podpora prirodzenej obranyschopnosti: Užívajte jednu kapsulu ráno a jednu večer po dobu 14 dní. Zapíjajte vodou. Kúru niekoľkokrát ročne zopakujte.

 

Pri prvých príznakoch ochorenia: Užívajte jednu kapsulu večer, jednu na obed a jednu večer (celkom tri kapsuly denne).

 

Zapíjajte vodou.

Pokiaľ lekár neodporučí inak, neužívajte v dobe tehotenstva a dojčenia. Kapsuly by nemali užívať deti do siedmeho roku života. Užívajte v rámci pestrého a vyváženého jedálnička a zdravého spôsobu života.

 


Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte pri izbovej teplote (15 – 25°C), mimo dosahu slnka, zdrojov tepla a vlhkosti.

Otázka k tovaru

PURESSENTIEL Kapsuly proti bolesti hrdla