Po - Pia: 8.00 - 15.30 Eshop +421 2 49 999 941
Kategórie

GelaVis Complex

cps 1x60 ks
Typ produktu:potraviny a doplnky výživy
EAN:8594188880056
ID produktu:267884

GelaVis Complex

cps 1x60 ks
Typ produktu:potraviny a doplnky výživy
EAN:8594188880056
ID produktu:267884
19,19 € s DPH
  • Produkt je na sklade
  • Za nákup produktu získate 19 bodov
  • Nakúpte ešte za 30,00 € a získate dopravu zadarmo
  • Osobný odber na 79 odberných miestach úplne zadarmo

GelaVis Complex je výživový doplnok obsahujúci unikátny pomer komplexu základných stavebných zložiek kĺbov a spojivového tkaniva a kyseliny askorbovej. Na rozdiel od injekčných preparátov pôsobí na všetky kĺby v tele.
Výrobca dodržiava pri výrobe výživových doplnkov požiadavky najvyšších štandardov kvality výroby (BRC a IFS).

AKTÍVNE ZLOŽKY
Chondroitín sulfát je polysacharid zložený z pravidelne sa opakujúcich monomérov - molekúl glukuronátu a N-acetylgalaktozamínu. V značnej miere na seba viaže molekuly vody. Táto vlastnosť sa uplatňuje veľmi dobre v tkanive chrupavky, pretože jej dodáva pružnosť i odolnosť proti oteru. Štiepením polysacharidového reťazca sa z chondroitínu uvoľňujú monoméry, tie sa ďalej štiepi a premenou N-acetylgalaktozamín organizmus získava galaktozamín.

Glukosamín je látka odvodená od glukózy a obsahuje navyše jeden atóm dusíka (aminoskupinu NH2). Je prirodzene prítomný v ľudskom tele. Stáva sa súčasťou glykos-aminoglykanů - polysacharidov tvoriacich podstatnú zložku chrupaviek. V chrupavke sa tiež prednostne vychytáva. Tu je využívaný pre tvorbu a priebežnú obnovu kĺbových štruktúr.

Kolagén je skupina vo vode nerozpustných látok bielkovinovej povahy, ktorá predstavuje základnú stavebnú zložku spojivových tkanív, medzibunkovej hmoty väzov, šliach, kĺbov, svalov, ciev, podkožia aj koža. Pri syntéze jednotlivých typov kolagénu je v jednej fáze nevyhnutná prítomnosť kyseliny askorbovej.

Kyselina hyalurónová je nevětvený polysacharid tvorený reťazcom disacharidových jednotiek glukurónovej kyseliny a N-acetylglukosaminu. Prirodzene sa vyskytuje v ľudskom tele, v ktorom tvorí základnú zložku medzibunkovej hmoty. Je tiež súčasťou kože, nervového, spojivového tkaniva, a tiež oka (sklovec). Významná je jej funkcia v kĺbovej tekutine, ktoré prepožičiava vysokú klzkosť kĺbových plôch a znižuje ich vzájomné trenie pri všetkých pohyboch kĺbov.

Kyselina askorbová (Vitamín C) je vo vode rozpustný vitamín, ktorý má v organizme významnú úlohu ako antioxidant. Mimo to sa zúčastňuje na regulácii imunitných reakcií a je nevyhnutný tiež pri syntéze kolagénu.

Doplnok stravy GelaVis Complex obsahuje látky, ktoré využíva ľudský organizmus pri výstavbe, obnove a regenerácii základných súčastí pohybového aparátu.

Výživový doplnok sa odporúča užívať v dávke 2-3 kapsule GelaVis Complex denne, na záver jedla. kapsulu je potrebné zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Plný efekt sa prejavuje po 3 mesiacoch užívania. Optimálna doba užívania preparátu je aj 6 až 9 mesiacov.

Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre deti. Uchovávať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Otázka k tovaru

GelaVis Complex

Prepáčte, aktuálne máme skladom dostupných max. :productStock ks. Ak si chcete objednať viac kusov, kontaktujte nás na podpora@benulekaren.sk