Po - Pia: 8.00 - 15.30 Eshop +421 2 49 999 941
Kategórie

ORTHO HELP AKCIA

emulgél Duo Effect 50 ml + Collagen cps 60 + bandáž, 1x1 set
Typ produktu:potraviny a doplnky výživy
EAN:8588006210033
ID produktu:266772

ORTHO HELP AKCIA

emulgél Duo Effect 50 ml + Collagen cps 60 + bandáž, 1x1 set
Typ produktu:potraviny a doplnky výživy
EAN:8588006210033
ID produktu:266772
15,36 € s DPH
Tento produkt je dočasne nedostupný a nemožno ho zakúpiť.
Môžete sledovať informácie o dostupnosti produktu alebo si vybrať iný produkt z tejto kategórie.

Hrejivý masážny emulgél na kožu so zázvorom. Obsahuje unikátny ORTHO COMPLEX pre účinnú kožnú masáž v oblasti stuhnutých kĺbov, šliach a svalov. Pre vyššiu účinnosť obsahuje zázvorový extrakt a kyselinu hyalurónovú, glukozamín, MSM, metylsalicylát, extrakt prasličky poľnej, borievkový a eukalyptový olej a rad ďalších účinných látok.  

Ortho Help Collagen obsahuje komplexné zloženie zahŕňajúce kombináciu kolagénu typu I a II, vitamín C a D3, kyselinu hyalurónovú vo forme hyaluronátu, extrakt z rastliny Diablov ležatého. Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kostí a chrupaviek.

Masáž sa robí dostatočným množstvom prípravku, nanesením na kožu príslušnej časti tela a sústredenými pohybmi prstov a dlaní sa dôkladne vmasíruje prípravok do pokožky. Opakovať aplikáciu 1-3x denne alebo podľa potreby. Pred prvou aplikáciou sa odporúča hrejivý účinok odskúšať na pokožke predlaktia.

Dávkovanie Ortho Help Collagen: 1x denne 1 kapsula. Odporúča sa užívať najlepšie po jedle.

Upozornenie:
Pre Ortho Help Emulgel Duo Effect: Udržovať mimo dosah detí. Skladovať v tme a suchu. Chrániť pred mrazom. Neužívať vnútorne. Nepoužívať v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek prípravku. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnuť vodou a vyhľadať lekársku pomoc.

Pre Ortho Help Collagen: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Ukladať mimo dosahu detí. Neprekračovať doporučené dávkovanie.

Otázka k tovaru

ORTHO HELP AKCIA