Po - Pia: 8.00 - 15.30 Eshop +421 2 49 999 941
Kategórie

HUMANA MLIECKO NA DOBRU NOC

plv (od ukončeného 6. mesiaca) 1x600 g
Typ produktu:potraviny a doplnky výživy
EAN:4031244785558
ID produktu:265213
Značka:HUMANA

HUMANA MLIECKO NA DOBRU NOC

plv (od ukončeného 6. mesiaca) 1x600 g
Typ produktu:potraviny a doplnky výživy
EAN:4031244785558
ID produktu:265213
Značka:HUMANA
11,17 € s DPH
  • Produkt je na sklade
  • Za nákup produktu získate 11 bodov
  • Nakúpte ešte za 30,00 € a získate dopravu zadarmo
  • Osobný odber na 79 odberných miestach úplne zadarmo

Následná dojčenská mliečna výživa s obilninou

Humana „Mliečko na dobrú noc” je určené pre bábätká od ukončeného 6. mesiaca v následnosti na akúkoľvek počiatočnú dojčenskú mliečnu výživu. Humana „Mliečko na dobrú noc” môžete ľahko podávať z fľaše a neskôr z pohára. Humana „Mliečko na dobrú noc” je vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu najviac vhodné ako večera.

Informácie o zložení:
• GOS: dôležité vlákniny, ktoré sa nachádzajú aj v materskom mlieku, podporujú rozvoj zdravej črevnej mikroflóry.
• Pohánka: pre príjemný pocit sýtosti.
• Omega-3 mastné kyseliny: podporujú rozvoj mozgu a nervových buniek.
• Vyrobené bez prísad obsahujúcich lepok (bezgluténové) podľa právnych predpisov.
 

Pri príprave dojčenskej výživy starostlivo dodržujte návod na použitie. Nesprávna príprava alebo skladovanie pripravených fľašiek po dlhšiu dobu môže viesť k zdravotným problémom v dôsledku rastu nežiaducich baktérií. Pokrm pripravujte pred každým jedlom vždy čerstvý a okamžite kŕmte. Nepoužívajte opakovane zvyšné jedlo.
Fľašu, cumlík a uzáver (krúžok) dôkladne vyčistite. Neohrievajte dojčenskú výživu v mikrovlnnej rúre (nebezpečenstvo obarenia). Otvorený sáčok po odobraní výrobku opäť dobre uzatvorte, skladujte v chlade a suchu a spotrebujte do 3 týždňov.

1. Potrebné množstvo pitnej vody priveďte do varu a nechajte vychladnúť na 50°C (alebo ohrejte Humanu Baby vodu na 50°C).
2. Približne polovicu potrebného množstva vody nalejte do vyčistenej fľaše.
3. Priloženou odmerkou Humana naberte prášok a zarovnajte (napr. čistým nožom). Potrebné množstvo prášku nasypte do fľaše.
4. Uzavretú fľašu ihneď silno pretrepte. Doplňte zvyšok vody a fľašu znovu silno pretrepte.
5. Nasaďte cumeľ a skontrolujte teplotu výživy (cca. 37°C).
 

Množstvo a dávkovanie: Prosím použite iba priloženú odmerku (obsah cca. 4,8 g). Každé dieťa je iné, preto uvedené množstvá sú iba orientačné. Priemerné množstvo výživy na jednu dávku pre dieťa od ukončeného 6.mesiaca je cca. 200 ml.

Voda (ml) Počet odmeriek Hotová výživa (ml)
150 5 170
180 6 200
210 7 230

Poznámka: Výhradné dojčenie v prvých 6 mesiacoch je ideálne pre Vaše dieťa. Ako každá následná dojčenská  mliečna výživa, Humana „Mliečko na dobrú noc” sa nesmie používať v prvých 6 mesiacoch ako náhrada materského mlieka, ale všeobecne iba od ukončeného 6. mesiaca ako súčasť zmiešanej stravy. Individuálne potreby rastu a rozvoja Vášho dieťaťa môžu vyžadovať zavedenie následnej dojčenskej mliečnej výživy, ako súčasti zmiešanej stravy Vášho dieťaťa, do jedálneho lístku skôr.
Prosím poraďte sa so svojím detským lekárom. Pre zdravé zuby Vášho bábätka. Nenechávajte Vášmu dieťatku fľašku s výživou ako cumlík. Dojčenská výživa, tak ako aj materské mlieko, obsahuje sacharidy (napr. mliečny cukor), ktoré pri častom a dlhotrvajúcom kontakte so zubami môžu spôsobiť poškodenie zubov a vznik zubného kazu. Doba pitia z fľašky by nemala byť dlhšia ako dojčenie. Prosím, navyknite Vaše dieťa piť z hrnčeka čo najskôr.

Otázka k tovaru

HUMANA MLIECKO NA DOBRU NOC

Prepáčte, aktuálne máme skladom dostupných max. :productStock ks. Ak si chcete objednať viac kusov, kontaktujte nás na podpora@benulekaren.sk