Počas sviatku 15.9. 2019 sme tu pre Vás v týchto lekárňach.

Po - Pia: 8.00 - 15.30 Eshop +421 2 49 999 941
Kategórie

HemoClin sprej

pri hemoroidoch 1x35 ml
Typ produktu:zdravotnícke pomôcky
EAN:8718053572178
ID produktu:256783

HemoClin sprej

pri hemoroidoch 1x35 ml
Typ produktu:zdravotnícke pomôcky
EAN:8718053572178
ID produktu:256783
8,80 € s DPH
Tento produkt je dočasne nedostupný a nemožno ho zakúpiť.
Môžete sledovať informácie o dostupnosti produktu alebo si vybrať iný produkt z tejto kategórie.

Prípravok HemoClin® sprej sa používa na ošetrenie vonkajších hemoroidov a súvisiaceho nepohodlia v oblasti konečníka (ako je podráždenie, svrbenie, pálenie a precitlivenosť). Sprej ma chladivý efekt a prináša rýchlu úľavu od prejavov vonkajších hemoroidov a ďalších zdrojov nepohodlia v oblasti konečníka.

Prípravok HemoClin® Sprej obsahuje prírodnú tekutinu na báze patentovaného 2QR-Komplexu. Táto aktívna zložka je výťažkom z rastliny Aloe Barbadensis. 2QR zabraňuje usadzovaniu škodlivých baktérií, podporuje prirodzený proces hojenia a má liečivý vplyv na tkanivá.

Zloženie prípravku HemoClin® Sprej:
Aloe Barbadensis Gel, Galactoarabinan Polyglucoronic Acid Crosspolymer *, Aqua, PEG-8, Hamamelis Virginiana Water, Alcohol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Methyl Diizopropyladipát Propionamide, Disodium Phosphate, Parfum, Sodium Phosphate. *2QR
Tento produkt neobsahuje žiadne dráždivé chemické zložky ani živočíšne deriváty.

Prípravok sa aplikuje aspoň dvakrát denne v okolí konečníka po dobu dvoch týždňov alebo v prípade akútnej potreby úľavy od svrbenia, pálenia. Pravidelnejšie použitie zvyšuje účinnosť. Za účelom prevencie nepohodlia v oblasti konečníka sa aplikuje v okolí konečníka po každom použití toalety.

Postup použitia prípravku HemoClin® sprej:
Krok 1: Odstráňte krytku rozprašovača.
Krok 2: Počas prvého použitia vystreknite niekoľkokrát do vzduchu,aby došlo k naplneniu trysky.
Krok 3: Pred použitím venujte pozornosť pozícii trysky. Sprej je možné použiť v akomkoľvek požadovanom uhle.
Krok 4: Mierne sa predkloňte a ak je to na vykonanie nevyhnutné, roztiahnite zadok tak, aby bol prístup ku konečníku voľný.
Krok 5: Namierte trysku rozprašovača na otvor konečníka a aplikujte raz alebo dvakrát priamo na konečník a potom aj v okolí otvoru konečníka.
Krok 6: Po použití vráťte krytku rozprašovača na miesto a dôkladne si umyte ruky.

Nie sú uvedené žiadne vedľajšie účinky v súvislosti s použitím spreja HemoClin®. Neboli uvedené žiadne interferencie s inými liečivami. Prípravok HemoClin® Sprej používajte pri izbových teplotách. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Držte z dosahu detí. Nepoužívajte po uplynutí dátumu spotreby uvedeného na hornej časti tuby alebo na spodnej časti obalu.

Otázka k tovaru

HemoClin sprej

Prepáčte, aktuálne máme skladom dostupných max. :productStock ks. Ak si chcete objednať viac kusov, kontaktujte nás na podpora@benulekaren.sk