Po - Pia: 8.00 - 15.30 Eshop +421 2 49 999 941
Kategórie

Frontline Spot-on pre psa XL 4,02 ml

ID produktu:255221
Značka:FRONTLINE

Frontline Spot-on pre psa XL 4,02 ml

ID produktu:255221
Značka:FRONTLINE
12,25 € s DPH
Tento produkt je dočasne nedostupný a nemožno ho zakúpiť.
Môžete sledovať informácie o dostupnosti produktu alebo si vybrať iný produkt z tejto kategórie.

Frontline Spot-on XL (40 - 60kg) slúži:

  • Pre psy a šteňatá staršie ako 8 týždňov a viac ako 2kg!
  • K vonkajšej aplikácii na kožu
  • Neaplikujte chorým zvieratám a zvieratám v rekovalescencii
  • Eliminácia bĺch (Ctenocephalides spp.). Insekticídny účinok proti napadnutiu dospelými blchami trvá po dobu až 8 týždňov. Zabraňuje množeniu bĺch, potláča vývoj vajíčok (ovicidny účinok), lariev a ich vývojových štádii (larvicidní účinok) vyvinutých z vajíčok nakladených dospelými blchami po dobu až 8 týždňov po aplikácii.
  • liminácia klieštov (Ixodes ricinus, Dermacentor variabilis, Rhipicephalus sanguineus). Prípravok má trvalý akarícídny účinok po dobu až 4 týždňov proti kliešťom (doložené výsledkami experimentálnych štúdii).

Držte pipetu kolmo hore a odlomte hrot. Poklepte na zúženú časť pipety a uistite sa, že obsah zostal v hlavnej časti pipety. Rozhrňte srsť psa v oblasti začiatku krku pred lopatkami, až kým je vidieť kožu. Priložte hrot pipety na kožu a niekoľko krát stlačte tak, aby sa obsah vyprázdnil priamo na kožu na jednom mieste.

Je dôležité zaistiť aplikáciu prípravku na také miesto, z ktorého si ho zviera nemôže zliznúť, a po aplikácii treba zabrániť vzájomnému olizovaniu zvierat. Nedoporučuje sa kúpanie/namáčanie vo vode behom 2 dní po aplikácii prípravku a častejšie kúpanie ako jeden krát za týždeň.

Nemanipulujte s ošetrenými zvieratami a zamedzte prístup k deťom, kým prípravok nezaschne. Nedovolte čerstvo ošetreným zvieratám spať s ich vlastníkmi. Nepite, nefajčite a nejedzte behom aplikácie prípravku.

Otázka k tovaru

Frontline Spot-on pre psa XL 4,02 ml