Počas sviatku 15.9. 2019 sme tu pre Vás v týchto lekárňach.

Po - Pia: 8.00 - 15.30 Eshop +421 2 49 999 941
Kategórie

Traumeel S tablety

tbl (liek.plast) 1x50 ks
ŠÚKL:66902
Typ produktu:humánne lieky
EAN:9003568200524
ID produktu:239992

Traumeel S tablety

tbl (liek.plast) 1x50 ks
ŠÚKL:66902
Typ produktu:humánne lieky
EAN:9003568200524
ID produktu:239992
5,97 € s DPH
  • Produkt je na sklade
  • Za nákup produktu získate 5 bodov
  • Nakúpte ešte za 30,00 € a získate dopravu zadarmo
  • Osobný odber na 79 odberných miestach úplne zadarmo

Traumeel® S tablety je viaczložkový homeopatický liek. Tento druh lieku obsahuje jednozložkové homeopatické prípravky, ktorých liekový obraz je definovaný a preto sa môžu viaczložkové homeopatické lieky používať podľa klinickej indikácie. Homeopatia sa chápe ako regulačná liečba pri akútnych a chronických ochoreniach.

Liek Traumeel® S tablety sa používa na stimuláciu vlastných liečivých mechanizmov organizmu pri rôznych poraneniach (šport, nehoda) ako sú narazenia, podvrtnutia, zlomeniny kostí, krvné podliatiny, krvné výrony aj do kĺbov, otras mozgu atď. Pooperačné a potraumatické edémy a opuchy mäkkých tkanív. Zápalové a so zápalom spojené degeneratívne procesy všetkých orgánov a tkanív, najmä podporného a pohybového aparátu (tendovaginitídy, styloitídy, epicondilitídy, burzitídy, periarthritis humeroscapularis, artrózy bedrových, kolenných aj malých kĺbov). Zápaly ďasien, hnisanie zubných vačkov, paradentóza.  

Dávkovanie by malo byť individuálne, ale zvyčajne sa užíva 1 tableta 3x denne. V akútnych stavoch každých 15 minút 1 tableta (maximálne počas 2 hodín). Po zmiernení ťažkostí sa intervaly podávania predlžujú. Tablety sa užívajú pred jedlom a nechajú sa voľne rozpustiť v ústach.

Upozornenie: Nepodávať pri progresívnych systémových ochoreniach ako sú tuberkulóza, leukémie, kolagenózy, sclerosis multiplex, AIDS, HIV infekcia a iné autoimunitné ochorenia.

prilbica modrá (Aconitum napellus), rebríček obyčajný (Achillea millefolium), nechtík lekársky (Calendula officinalis), ľuľkovec zlomocný (Atropa bella-donna), echinacea úzkolistá (Echinacea angustifolia), kostihoj lekársky (Symphytum officinale), echinacea purpurová (Echinacea purpurea), hamamel virgínsky (Hamamel virginiana), sedmokráska obyčajná (Bellis perennis), rumanček kamilkový (Chamomilla recutita) D3

Otázka k tovaru

Traumeel S tablety

Prepáčte, aktuálne máme skladom dostupných max. :productStock ks. Ak si chcete objednať viac kusov, kontaktujte nás na podpora@benulekaren.sk