Po - Pia od 08:00 do 16:30 +421 2 49 999 941
Hlavné kategórie

Cemio Multivitamin šumivý s minerálmi

tbl eff s príchuťou citrón+ limetka 1x20 ks
Cemio
Typ produktu:potraviny a doplnky výživy
EAN:8594160270677
ID produktu:230733

Cemio Multivitamin šumivý s minerálmi

tbl eff s príchuťou citrón+ limetka 1x20 ks
Cemio
Typ produktu:potraviny a doplnky výživy
EAN:8594160270677
ID produktu:230733
2,60 € s DPH
  • Produkt je na sklade
  • Za nákup produktu získate 2 body
  • Nakúpte ešte za 27,40 € a získate dopravu zdarma

Šumivý multivitamínový výživový doplnok s minerálmi obsahuje zosilnenú kombináciu celkovo 23 dôležitých vitamínov a minerálov. Prípravok má príchuť citrónu a limetky a neobsahuje chemické farbivá.

Vitamín C prispieva: k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev, k správnemu fungovaniu nervového systému, k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej, k regenerácii redukovanej formy vitamínu E, k zníženiu únavy a vyčerpania, zvyšuje vstrebávanie železa, k správnej funkcii psychiky, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Zinok prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k správnej syntéze DNA, k správnej syntéze bielkovín, k správnej kognitívnej funkcii, k správnej látkovej premene mastných kyselín, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k udržaniu zdravých nechtov, pokožky a vlasov, prispieva k udržaniu dobrého zraku.

Selén prispieva k správnej spermatogenéze, k udržaniu zdravých vlasov, k udržaniu zdravých nechtov, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k správnemu fungovaniu štítnej žľazy, k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Výživový doplnok sa odporúča užívať vo forme nápoja, v množstve 1 šumivá tableta 1x denne. Tableta sa nechá rozpustiť v pohári vody.

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Nevhodný pre osoby s fenylketonúriou. Nadmerná konzumácia môže vyvolať preháňacie účinky. Uchovávať mimo dosahu detí na suchom mieste chránené pred priamym slnečným žiarením. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Otázka k tovaru

Cemio Multivitamin šumivý s minerálmi