Po - Pia: 8.00 - 15.30 Eshop +421 2 49 999 941
Kategórie

SINEDEC LOTION

hojenie vredov, diabetickej nohy 1x60 ml
ŠÚKL:P82536
Typ produktu:zdravotnícke pomôcky
ID produktu:210281

SINEDEC LOTION

hojenie vredov, diabetickej nohy 1x60 ml
ŠÚKL:P82536
Typ produktu:zdravotnícke pomôcky
ID produktu:210281
Tento produkt je dočasne nedostupný a nemožno ho zakúpiť.
Môžete sledovať informácie o dostupnosti produktu alebo si vybrať iný produkt z tejto kategórie.

SineDec Lotion má originálny a kompletný mechanizmus účinku na liečbu a prevenciu cievnych vredov, diabetickej nohy a preležanín prvého stupňa.
Rastlinné vysoko okysličené mastné kyseliny, ktoré sú získané špeciálnym postupom, zlepšujú bunkovú súdržnosť a zabraňujú strate vody a olupovaniu kože obnovovaním ochranného hydrolipidového filmu. Okrem toho zvyšujú kapilárny obeh a znižujú nadbytok voľných radikálov, ktoré sa vyskytujú v rizikových oblastiach otlakov a môžu byť škodlivé pre endoteliálne tkanivo.
Benzoin je prírodný balzam extrahovaný z exotickej rastliny Styrax sp., ktorý sa používal od 14. storočia v lokálnej medicíne ako antiseptikum, dezinfekčný prostriedok a ako ochrana tkaniva.
Bergamotová silica extrahovaná z Citrus Bergamia je tvorená asi 350 rôznymi chemickými zložkami, ktoré majú antiseptické, antibakteriálne, analgetické, protizápalové a liečivé vlastnosti a okrem toho majú schopnosť aktivovať cirkuláciu.
Levanduľová silica sa získava destiláciou kvetov a je známa mnohými užitočnými vlastnosťami. Vyznačuje sa antiseptickými, antibakteriálnymi, analgetickými, upokojujúcimi, liečebnými a fungicídnymi účinkami.

Prípravok sa používa:

  • na hojenie cievnych vredov a preležanín
  • na prevenciu a ošetrenie pokožky u pacientov s rizikom vzniku diabetickej nohy
  • zabraňuje vysušovaniu pokožky, znižuje svrbenie, začervenanie kože a opuch

Aplikovať 2-3 krát za deň na postihnuté alebo rizikové miesta. Nanáša sa potrebné množstvo a rozotiera sa do vstrebania. Denné používanie SineDec Lotion v kombinácii s využitím bežných preventívnych praktík (udržanie suchej a čistej kože, zmeny polôh atď.) je vhodnou prevenciou výskytu kožných vredov.

Otázka k tovaru

SINEDEC LOTION