Po - Pia: 8.00 - 15.30 Eshop +421 2 49 999 941
Kategórie

PANTHENOL spray

aer der (nádoba tlak.) 1x130 g
ŠÚKL:03420
Typ produktu:humánne lieky
EAN:4029835000029
ID produktu:209386

PANTHENOL spray

aer der (nádoba tlak.) 1x130 g
ŠÚKL:03420
Typ produktu:humánne lieky
EAN:4029835000029
ID produktu:209386
Internetová cena:
5,60 € s DPH
Tento produkt je dočasne nedostupný a nemožno ho zakúpiť.
Môžete sledovať informácie o dostupnosti produktu alebo si vybrať iný produkt z tejto kategórie.

Podpora hojenia kože a slizničných lézií (poranenia kože ako sú napríklad odreniny, popáleniny, obareniny, aseptické operačné rany, trhlinky na koži u neelastickej pokožky, pľuzgierovité zápaly kože, ošetrenie pokožky po spálení slnkom a opary vyvolané slnečným žiarením).

Sprej sa zo vzdialenosti 10 - 20 cm nastrieka na postihnuté miesto 1 - 3x denne. Pri aplikácii sa drží tlaková nádobka v zvislej polohe, striekacím ventilom hore. Pred každým použitím sa nádobka silno pretrepe, aby vznikla hustá pena. Pri použití na tvár sa Panthenol Spray nastrieka najprv na dlaň a potom sa pena nanesie na postihnuté miesta tváre.

dexpantenol

Podpora hojenia kože a slizničných lézií (poranenia kože ako sú napríklad odreniny, popáleniny, obareniny, aseptické operačné rany, trhlinky na koži u neelastickej pokožky, pľuzgierovité zápaly kože, ošetrenie pokožky po spálení slnkom a opary vyvolané slnečným žiarením). Panthenol Spray sa môže aplikovať dospelým, mladistvým a deťom všetkých vekových skupín. Panthenol Spray môžu používať tehotné aj dojčiace ženy.

Precitlivenosť na liečivo alebo na pomocné látky.

Len výnimočne môže aplikácia vyvolať svrbenie kože, žihľavku alebo vyrážky.

Pri výskyte týchto nežiaducich účinkov alebo iných neobvyklých reakcií poraďte sa s lekárom.

Informujte lekára, ak sa hojenie nezlepšuje alebo ak sa naopak zhoršuje.

Nie sú doteraz známe.

Astmatici, prípadne osoby s bronchopulmonálnym ochorením by sa pri aplikácii lieku nemali nadýchať hnacích plynov, pretože sa môže podráždiť sliznica a tým vyvolať astmatické ťažkosti.

Otázka k tovaru

PANTHENOL spray

Prepáčte, aktuálne máme skladom dostupných max. :productStock ks. Ak si chcete objednať viac kusov, kontaktujte nás na podpora@benulekaren.sk