Po - Pia: 8.00 - 15.30 Eshop +421 2 49 999 941
Kategórie

OCTANOVÝ KRÉM

crm (tuba laminátová) 1x80 g
ŠÚKL:24693
Typ produktu:humánne lieky
EAN:8586002900019
ID produktu:208882

OCTANOVÝ KRÉM

crm (tuba laminátová) 1x80 g
ŠÚKL:24693
Typ produktu:humánne lieky
EAN:8586002900019
ID produktu:208882
1,44 € s DPH
  • Produkt je na sklade
  • Za nákup produktu získate 1 bod
  • Nakúpte ešte za 30,00 € a získate dopravu zadarmo
  • Osobný odber na 76 odberných miestach úplne zadarmo

Krém sa používa na opuchliny po malých zraneniach končatín bez otvorenej rany, po vyvrtnutí, pomliaždeninách, na prevenciu a liečbu opuchu pri bodnutí hmyzom, pri zápaloch kože po ožiarení a popáleninách, na omrzliny I. stupňa a po porade s lekárom na liečbu hemoroidov. Prevencia a liečba preležanín a zaparenín. Liek môžu používať dospelí, mladiství a deti (u detí do 2 rokov po porade s lekárom).

Pokiaľ lekár neodporučí inak, krém sa rovnomerne nanáša na postihnuté miesta 1-3x denne. V prípade, že sa príznaky ochorenia po nanesení prípravku do 2-3 dní nezlepšia alebo sa naopak zhoršujú, poraďte sa o ďalšom používaní s lekárom. Dĺžku liečby určí lekár. V rámci samoliečenia (bez porady s lekárom) možno liek používať maximálne 7 až 8 dní.

octan a vínan hlinitý

Krém sa používa na opuchliny po malých zraneniach končatín bez otvorenej rany, po vyvrtnutí, pri pomliaždeninách, na prevenciu a liečbu opuchu pri bodnutí hmyzom, pri zápaloch kože po ožiarení a popáleninách, na omrzliny I. stupňa a po porade s lekárom na liečbu hemoroidov. Prevencia a liečba preležanín a zaparenín.
Liek môžu používať dospelí, mladiství a deti (u detí do 2 rokov po porade s lekárom).

Hypersenzitivita na niektorú zložku lieku, otvorené alebo krvácajúce rany, pyodermie, infekčné dermatózy.

Výnimočne sa môže vyskytnúť alergia na niektorú zložku lieku, prejavujúca sa výrazným zčervenaním kože, svrbením až pálením alebo ako výsev drobných pľuzgierikov.

Účinná látka sa neznáša s kožnými liekmi obsahujúcimi tanín, soli striebra (najčastejšie argentum nitricum), acriflavinium chloratum, aethacridinium lacticum.

Prípravok nesmie prísť do styku so sliznicami, hlavne očami.
Pri dlhodobom aplikovaní lieku na rozsiahle plochy, obzvlášť u malých detí, nemožno vylúčiť riziko perkutánnej rezorpcie zdraviu škodlivého množstva hliníka.

Otázka k tovaru

OCTANOVÝ KRÉM