Po - Pia: 8.00 - 15.30 Eshop +421 2 49 999 941
Hlavné kategórie

Essentiale forte N

cps 300 mg 1x50 ks
ŠÚKL:56735
Typ produktu:humánne lieky
EAN:4030113617914
ID produktu:208657

Essentiale forte N

cps 300 mg 1x50 ks
ŠÚKL:56735
Typ produktu:humánne lieky
EAN:4030113617914
ID produktu:208657
9,93 € s DPH
  • Produkt je na sklade
  • Za nákup produktu získate 9 bodov
  • Nakúpte ešte za 20,07 € a získate dopravu zadarmo

Indikácie:
Liek je určený na liečbu a prevenciu všetkých foriem akútnych i chronických pečeňových ochorení, na prevenciu tvorby žlčových kameňov. Na odporúčanie lekára možno liek užívať v prípadoch gestózy s pečeňovým postihnutím, psoriázy a choroby z ožiarenia.

Liek sa obvykle užíva v dávke 1-2 kapsuly 3x denne. Kapsuly sa užívajú počas jedla, vždy v celku a zapijú sa malým množstvom tekutiny. Nepiť alkohol.

esenciálne fosfolipidy

Essentiale forte N sa používa na zlepšenie subjektívnych zdravotných ťažkostí, ako je nedostatok chuti do jedla, pocit tlaku v pravej časti nadbrušia ako dôsledok toxicko-výživového poškodenia pečene a pri hepatitíde.

Essentiale forte N je kontraindikovaný u pacientov so známou precitlivenosťou na fosfatidylcholín a/alebo na ktorúkoľvek zložku Essentiale forte N.

Liek sa obvykle dobre znáša. Pri nutnosti užívania zvýšených dávok (len na odporúčanie lekára!) sa výnimočne môžu vyskytnúť zažívacie ťažkosti (hnačka).
Vo veľmi zriedkavých prípadoch sa môžu vyskytnúť alergické reakcie ako napr. kožná vyrážka a žihľavka. Svrbenie (neznáma frekvencia).

Pri prípadnom výskyte nežiaducich účinkov alebo iných nezvyčajných reakcií sa o ďalšom užívaní lieku poraďte s lekárom.

Interakcie nie sú známe. Napriek tomu informujte lekára o všetkých liekoch, ktoré v súčasnej dobe užívate, vrátane voľnopredajných.

Bez súhlasu lekára užívajte liek najdlhšie po dobu 4 týždňov.
Ak sa v priebehu 2 týždňov príznaky nezlepšia, alebo naopak sa zhoršia, alebo sa objavia nežiaduce účinky alebo iné nezvyčajné reakcie, poraďte sa o ďalšom užívaní lieku s lekárom.
Liek neovplyvňuje činnosti vyžadujúce zvýšenú pozornosť, koordináciu pohybov a rýchle rozhodovanie (napr. vedenie motorových vozidiel, obsluhu strojov, prácu vo výškach a pod.).
Pri predávkovaní alebo náhodnom požití väčšieho množstva kapsúl dieťaťom sa poraďte s lekárom.

Otázka k tovaru

Essentiale forte N