Po - Pia: 8.00 - 15.30 Eshop +421 2 49 999 941
Kategórie

Detská výživa

Zavrieť filter
Detská výživa

Všetky mamičky, sa snaží dať svojmu dieťaťu to najlepšie. A u nás to tiež nájdu. Dávame Vám k dispozícii širokú ponuku kvalitnej detskej výživy. Myslíme na výživu už u tých najmenších v podobe náhradných dojčenských mliek určených pre deti, ktoré nemôže mamička z rôznych dôvodov dojčiť.

Výživa batoliat

Ako Vaše bábätko rastie, mení sa aj jeho nároky na výživu. S meniacimi sa potrebami vášho dieťaťa sa mení aj náš sortiment, ktorý sa postará aj o výživu batoliat. Pre staršie deti ponúkame pestrú škálu detskej výživy zahŕňajúce mliečne kaše a desiate. Nezabudli sme ani na deti trpiace potravinovou alergiou na mlieko, pre tých sme pripravili riešenie v podobe nemliečnych kaší.

Čo všetko zahŕňa zdravá dojčenská výživa?

Zdravá výživa zahŕňa aj vyvážený pitný režim ten sa skladá nielen z dostatku pitnej vody, ale aj z čajov a ovocných štiav, ktoré navyše obsahujú aj vitamíny a iné zdraviu prospešné látky. Mamičky pozrite si náš sortiment a nakúpte všetko potrebné pre vyvážený jedálniček svojich detí. Nie ste si istí, akú dojčenskú výživu vybrať? Nevadí, prečítajte si náš článok a nechajte si poradiť: Ako vybrať dojčenskú výživu.

Populárne značky detskej výživy

  • Alnatura (výživa pochádza z ekologického poľnohospodárstva)
  • Hami (tradičná česká značka)
  • Hamé (popredná česká potravinárska značka)
  • Hipp (zaručená nemecká kvalita)
  • Nutrilon (expert na imunitu vašich detí)
  • Nestlé (celosvetový velikán ponúkajú produkty radu BEBA)
  • Sunárek (český výrobca kvalitné výživy od roku 1936)
Prepáčte, aktuálne máme skladom dostupných max. :productStock ks. Ak si chcete objednať viac kusov, kontaktujte nás na podpora@benulekaren.sk