Po - Pia: 8.00 - 15.30 Eshop +421 2 49 999 941
Kategórie

Teplomery

Zavrieť filter
Je nám to ľúto, ale pre zadané kritériá neboli najdené žiadne produkty. Prosim zmente nastavenie filtra.
V prípade otázok sa obrátťe na našu infolinku +421 2 49 999 941, prípadne nám napíšte na podpora@benulekaren.sk, náš tím vám poradí a skúsi nájsť vhodné riešenie.
Teplomery

Klasický ortuťový teplomer sa už z legislatívnych dôvodov predávať nesmie. Nahradil ho rýchlejšie a bezpečnejšie digitálny typ. Výber prispôsobte tomu, komu bude teplomer primárne určený. Pred výberom si položte otázku: budem ho používať ja sám, alebo celá rodina vrátane malých detí? Od dnešných teplomerov už môžete čakať viac než len meranie telesnej teploty ...

Digitálne infračervené teplomery - Cemio Metric 308, ktoré zmeria teplotu bez dotyku priebehu niekoľkých sekúnd, a stačí na to iba priloženie k čelu.

Dobrým pomocníkom v domácnosti sa môže stať multifunkčný digitálny teplomer - Duotemp, ktorý je vďaka svojej rýchlosti vhodným teplomerom pre dojčatá. Spoľahlivo a rýchlo zmeria telesnú teplotu už za 1 sekundu. Navyše ho môžete použiť na meranie teploty v miestnosti, bez obáv ho môžete ponoriť aj do vody, či dojčenského mlieka.