Po - Pia: 8.00 - 15.30 Eshop +421 2 49 999 941
Kategórie

Vitamíny a multivitamíny

Zavrieť filter
Vitamíny a multivitamíny

Vitamíny sú veľmi dôležité pre správne fungovanie ľudského tela. Každý z nich má svoju nezastupiteľnú funkciu. Na nedostatok vitamínov Vás upozornia zdanlivo nesúvisiace príznaky, ako je bolesť kĺbov, oslabená imunita alebo vypadávanie vlasov. Pokiaľ Vás trápi niektorý zo spomínaných neduhov, mali by ste spozornieť a zistiť čo Vám chýba.

 

Multivitamíny
Preventívne môžete siahnuť po multivitamínoch, ktoré dodajú Vášmu telu vyvážené množstvo jednotlivých zložiek potrebných pre správny chod tela. Vitamíny sú tiež veľmi dôležité pre zdravé oči a kĺby. Najväčší prínos pre nich majú vitamíny zo skupiny B známej pod názvom B-komplex.

 

Vitamíny podľa ročného obdobia
Vo vašom živote aj v živote vašich blízkych nastávajú z času na čas obdobia, kedy je potrebné venovať príjimu vitamínov zvýšenú pozornosť. Týka sa to najmä tehotných a dojčiacich matiek a detí, seniorov, u ktorých je dôležité zabezpečiť dostatočný prísun najmä vitamínov B, C, E a vitamínu D. Veľký výber vitamínov nájdete v našej ponuke. Vyberte si to pravé pre Vás.

Prepáčte, aktuálne máme skladom dostupných max. :productStock ks. Ak si chcete objednať viac kusov, kontaktujte nás na podpora@benulekaren.sk