Po - Pia: 8.00 - 15.30 Eshop +421 2 49 999 941
Kategórie

Bolesť v krku

Zavrieť filter
Bolesť v krku

Bolesť v krku je sprievodný jav mnohých chorôb. Často sa s ňou stretnete v spojitosti s nádchou či s vírusovou infekciou. Suverénne najčastejšou príčinou je zápal hltanu či mandlí. Okrem spomínaných infekčných ochorení môže bolesť v krku spôsobiť tiež pobyt v suchom zadymenom prostredí alebo nadmerné namáhanie hlasiviek.

 

Ako môžete s bolesťou v krku bojovať? Dnes už máte na výber z mnohých variantov, ako nepríjemné pálenie v hrdle utlmiť. Lokálne infekciu zmiernia antiseptické pastilky, ktoré sa ľahko dostanú do všetkých záhybov slizníc. Ďalšou veľmi obľúbenou variantou sú horúce nápoje COLDREX. Sú priaznivo pôsobiace nielen na bolesť v krku, ale aj na ďalšie príznaky prechladnutia.

K dezinfekcií ústnej dutiny vám poslúžia napríklad prípravky Tantum VerdeStopangin a Jox. Postupné rozpúšťanie pastiliek zníži lokálnu bolesť.

Na suchý kašeľ si u nás môžete vybrať zo širokej ponuky kvapiek a sirupov, ktoré sú dnes v predaji v mnohých príchutiach. Liečbu zápalu horných dýchacích ciest je vhodné doplniť pitím bylinných čajov či zmesí.

 

Prepáčte, aktuálne máme skladom dostupných max. :productStock ks. Ak si chcete objednať viac kusov, kontaktujte nás na podpora@benulekaren.sk