Po - Pia: 8.00 - 15.30 Eshop +421 2 49 999 941
Kategórie

Homeopatika

Zavrieť filter
Homeopatika

V kategórií homeopatiká nájdete homeopatické produkty rozdelené na mono-zložkové a viac-zložkové homeopatiká. Homeopatia je bezpečná a účinná metóda komplementárnej (alternatívnej) medicíny, ktorú používajú milióny ľudí na celom svete.

 

Forma a vhodnosť homeopatík

Jednozložkové homeopatiká sa pripravujú z jednej vstupnej suroviny a majú podobu drobných guľôčok, ktoré necháte rozpustiť v ústach. Ich chuť je mierne sladkastá, takže chutia aj deťom. Vhodnosť použitia homeopatík a možnosti ich kombinácie je nutné konzultovať so svojím lekárom. Jedine tak zaistíte, aby sa navzájom jednotlivé zložky neovplyvňovali a mali ten správny účinok.

 

Viaczložkové homeopatiká sú zložené z viacerých jednozložkových homeopatík. Majú väčšinou tradičnú liekovú formu ako maste, sirupy a tabletky. Výnimkou je prípravok Oscillococcinum, ktorý je vyrábaný formou drobných granuliek. Tieto homeopatické liečebné prípravky sú určené pre samoliečbu banálnych ochorení.

 

 

Prepáčte, aktuálne máme skladom dostupných max. :productStock ks. Ak si chcete objednať viac kusov, kontaktujte nás na podpora@benulekaren.sk