Po - Pia: 8.00 - 15.30 Eshop +421 2 49 999 941
Kategórie

Srdce, cievy, kŕčové žily

Zavrieť filter
Srdce, cievy, kŕčové žily

Trápi Vás vysoký, nízky alebo dokonca kolísavý krvný tlak, kŕčové žily, zrazeniny a podliatiny? Ste na správnej adrese. V tejto kategórií sme pre Vás rozdelili všetky voľne predajné lieky a prípravky podľa problému, ktorý môže trápiť Vaše srdce a cievy. Ľahko tak nájdete, čo hľadáte.

 

S čím máte problém?

  • Kŕčové žily sú povrchové žily, pri ktorých dochádza k spätnému toku krvi. Časom tak dochádza k ich vinutiu. Vhodná terapia spočíva v užívaní prostriedkov, ktoré zlepšujú cirkuláciu krvi, a zároveň spevňujú žilovú stenu. Vyskúšajte napríklad Lioton gel 100 000.
  • Máte stále studené končatiny? Potrebovali by ste zlepšiť krvný obeh? V našom sortimente si môžete vybrať napríklad Aescin 20 mg, ktorý Vám rozprúdi krv v žilách.
  • Na problémy s nerovnováhou krvného tlaku si vyberte produkty s obsahom lecitínu, vitamínu C, esenciálnych mastných kyselín a mnohých ďalších látok, ktoré sa podieľajú na znížení cholesterolu a tuku v krvi.
  • Trápia Vás krvné zrazeniny? Ich tvorbu môžete obmedziť užívaním vhodných prostriedkov, ktoré nájdete v našej ponuke. Vyskúšajte napríklad Anopyrin 100 mg alebo Preventax 100 mg.
Prepáčte, aktuálne máme skladom dostupných max. :productStock ks. Ak si chcete objednať viac kusov, kontaktujte nás na podpora@benulekaren.sk