Po - Pia: 8.00 - 15.30 Eshop +421 2 49 999 941
Kategórie

GS

GS
GS

Značka GS (Green Swan Pharmaceuticals) sa opiera o britskú tradíciu. Od roku 1997 vám prostredníctvom širokého portfólia svojich prípravkov pomáha k zdravšiemu a lepšiemu životu. Inšpiruje sa najnovšími trendmi z odboru medicíny a farmaceutického priemyslu. Značka GS starostlivo vyberá do všetkých svojich prípravkov to najlepšie z prírody. Patria sem predovšetkým vitamíny a doplnky stravy na spáno a nervyvitalitu a energii, probiotika a další. Prípravky značky GS slúži na podporu pohybového aparátu, spánku, imunity.

Pre tehotné

V našej ponuke nájdete napríklad doplnok stravy GS Mamavit, ktorý bol navrhnutý tak, aby vyhovoval mamičkám a ich bábätkám v období tehotenstva, dojčenia alebo pred plánovaným otehotnením. Ide o produkt s kompletnou a vyváženou kombináciou vitamínov a minerálov - dostatočný prísun týchto látok je pre tehotné a dojčiace ženy veľmi dôležitý.

Na pohybový aparát

Prípravky z produktovej rady GS Condro podporujú vaše kĺby viac ako 15 rokov. Doprajte starostlivosť svojim kĺbom v každom veku s prípravkom GS Condro Forte. Starším ľuďom, aktívnym či rekreačným športovcom alebo tiež ľuďom s nadváhou je určený GS Condro Diamant, tento obľúbený produkt prispieva k udržaniu zdravých kĺbov, kĺbových chrupaviek - a dokonca aj kĺbových puzdier, väzov a šliach. Obidva prípravky sa teší veľkej obľube - vyskúšajte ich účinky aj vy.

Prepáčte, aktuálne máme skladom dostupných max. :productStock ks. Ak si chcete objednať viac kusov, kontaktujte nás na podpora@benulekaren.sk