Po - Pia: 8.00 - 15.30 Eshop +421 2 49 999 941
Kategórie

ALAVIS

ALAVIS
ALAVIS

Veterinárne prípravky ALAVIS™ sú vyrábané vo farmaceutickej kvalite za prísnej kontroly počas celého procesu výroby iba zo surovín tej najvyššej akosti. ALAVIS™ znamená preverenú kvalitu pre vášho zvieracieho maznáčika.

Pod značkou Alavis nájdete prípravky na výživu a ochranu kĺbovej chrupavky. Rovnako ako u ľudí dochádza aj u zvierat k preťažovaniu a opotrebovaniu kĺbov i chrupaviek.

Ako Alavis funguje

Prípravky obsahujú kombináciu chondroprotektívnych látok glukosamín sulfátu a chondroitín sulfátu a ďalších látok, ktoré podporujú premazávanie kĺbov kĺbovou tekutinou. Prípravky zaberajú až po dlhšej dobe užívania, cca 3 mesiace, a potom ich účinok 1-3 mesiace pretrvá. Počas užívania je vhodné robiť pauzy.

Alavis ako prevencia

Odporúča sa podávať starším zvieratám. Zvieratám, ktoré sú vystavené veľkej fyzickej záťaži, či už športovej alebo pracovnej - služobné psy a kone, dostihové psy a kone, záprahové psy, a tiež šteňatám veľkých plemien a žriebätám. Alavis 5 pre psov a pre mačky a Alavis Triple blend pre kone.

Alavis pri akútnych stavoch

Niektoré prípravky Alavis majú tiež analgetické / utišujúce a antiflogistické / protizápalové účinky, takže sú vhodné aj pri úrazoch a zápaloch, podporujú hojenie rán, spevňujú šľachy a väzy. Alavis MSM pre kone a ALAVIS Single pre psy.

Prepáčte, aktuálne máme skladom dostupných max. :productStock ks. Ak si chcete objednať viac kusov, kontaktujte nás na podpora@benulekaren.sk