Po - Pia: 8.00 - 15.30 Eshop +421 2 49 999 941
Kategórie

ALAVIS

ALAVIS
ALAVIS

Veterinárne prípravky ALAVIS™ sú vyrábané vo farmaceutickej kvalite za prísnej kontroly počas celého procesu výroby iba zo surovín tej najvyššej akosti. ALAVIS™ znamená preverenú kvalitu pre vášho zvieracieho maznáčika.

Pod značkou Alavis nájdete prípravky na výživu a ochranu kĺbovej chrupavky. Rovnako ako u ľudí dochádza aj u zvierat k preťažovaniu a opotrebovanie kĺbov i chrupaviek.

Ako Alavis funguje

Prípravky obsahujú kombináciu chondroprotektívnych látok glukosamín sulfátu a chondroitín sulfátu a ďalších látok, ktoré podporujú premazávanie kĺbov kĺbovej tekutinou. Prípravky zaberajú až po dlhšej dobe užívania cca 3 mesiace a potom ich účinok 1-3 mesiace pretrvá. Počas užívania je vhodne robiť pauzy.

Alavis ako prevencia

Odporúča sa podávať starším zvieratám. Zvieratám, ktoré sú vystavené veľkej fyzickej záťaži či už športové alebo pracovné - služobné psy a kone, dostihové psy a kone, záprahoví psy a tiež šteňatám veľkých plemien a žriebätám. Alavis 5 pre psov a pre mačky a Alavis Triple blend pre kone.

Alavis pri akútnych stavoch

Niektoré prípravky Alavis majú tiež analgetické / utišujúci a antiflogistické / protizápalové účinky. Takže sú vhodne aj pri úrazoch a zápaloch, podporujú hojenie rán, spevňujú šľachy a väzy. Alavis MSM pre kone a ALAVIS Single pre psy.